Wpis z mikrobloga

@Gwendeith: nie wszystkie mają sens jak na przykład 1500 mandat za jazdę rowerem bez uprawnień, pewnie policja nie bedzie zbyt rygorystycznie stosować ale po co tworzyć tak drakońskie kary?
  • Odpowiedz
@wuzet3: Niespecjalnie tu widzę materiał na „zabieranie znacznej części pieniędzy na życie”. Pierwszy próg to „do 400 zł”. Wyższe są za recydywę i poważniejsze rzeczy związane np. z pieszymi czy przejazdami kolejowymi - wiec wybacz, ale recydywa to już nie przypadek.
  • Odpowiedz
@wuzet3: Komentarz dodałem, jest widoczny i nawet ty go przeczytałeś - wiec w gruncie rzeczy w 100% osiągnąłem to, co było zamierzone. Coś pominąłem? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 58
@Gwendeith oj tak byczq, jak ja lubię jechać tyle ile na znaku i obserwować w lusterkach sznur #!$%@? za mną, może ktoś się za nich weźmie wreszcie, żeby bez "safety cara" jeździli normalnie. Albo za tych cymbałów, którzy podjeżdżają na pół metra na ekspresówce gdy wyprzedzam tiry jadąc 125km/h, bo oni muszą jechać 180 i ch*j, a ja zmuszam ich do dotknięcia hamulca a to gorsze jakbym im pobił matkę.
  • Odpowiedz
  • 14
@Gwendeith
@oporopowrotnik91 nawet mi was nie żal, największe zagrożenie na drogach to kierowcy waszego pokroju, co zmieniają pas dwie godziny i jadą przepisową prędkością. W tym roku mógłbym policzyć na palcach jednej ręki ile razy mnie ktos wyprzedził, nigdy nie miałem stłuczki nawet. A zrobiłem prawie 50k km
  • Odpowiedz