Wpis z mikrobloga

@anotmajarny: Prawdziwy pieseł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po prostu nie rozumiem tej narracji. Psy szczekają jak opętane często i nikt ich nie ucisza, a jak raz w roku w sylwestra przez 30 minut będzie napi3rdalanka petardami to: ALE JAK TO?!?!?! MÓJ PIESEK TEGO NIE WYTRZYMA TRZEBA ZAKAZAĆ!!!11111

@tbhilt: #!$%@? trwa, w najlepszym wypadku, od rana 31 do rana 1.01. Jakby faktycznie fajerwerki trwały 30 czy nawet
@LLyn: A po co jesz produkt "A", a nie produkt "B"?
Po co kobiety wydają kupę kasy na to, żeby mieć pokolorowane pazury?
Każdy z nas jest innym człowiekiem i robi w życiu co innego. Jedni lubią serek jagodowy, inni truskawkowy. U mnie walą petardami tylko jeden dzień, czasem jakiś tam sporadyczne kilka huków w okresie poświątecznym i tyle - nawet nie zwracam na to uwagę.
A psy? Psy to mi
@tbhilt w grudniu nie sprzedaję się fajerwerk np. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i niektórych greckich wyspach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście w Europie Zachodniej nie kupisz głównie hukowych petard. Jakieś sparksy czy tam inne zimne ognie kupisz - czyli to co nie robi huku. ¯_(ツ)_/¯
@tbhilt: japierdyle, dyskusja z toba nie ma sensu.
Jak dobrze, ze konczy sie wam przerwa i wracacie juz w poniedzialek do szkoly (σ ͜ʖσ)
@LLyn: A po co jesz produkt "A", a nie produkt "B"?

Po co kobiety wydają kupę kasy na to, żeby mieć pokolorowane pazury?
Każdy z nas jest innym człowiekiem i robi w życiu co innego. Jedni lubią serek jagodowy, inni truskawkowy. U mnie walą petardami tylko jeden dzień, czasem jakiś tam sporadyczne kilka huków w okresie poświątecznym i tyle - nawet nie zwracam na to uwagę.
A psy? Psy to mi
@tbhilt: Pytam po co uzywac petard. A ty mi odpowiadasz ze jeden lubi to, a drugi tamto. Myślałam, ze podasz mi argumenty PO CO UZYWAC PETARD, skoro przeciez mozna uzywac fajerwerków, ktore sa ladniejsze i ciekawsze. Sa alternatywy.
Ale nadal mi uświadamiaj, ze kazdy lubi co innego. I pisz, ze dyskutujemy na argumenty.
Damn.