Wpis z mikrobloga

@dewx: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
Nintendo - gry dla dzieci i rodziców tych dzieci

Xbox - gdy dla nastolatków nastawione na multi

Sony - gdy dla dorosłych ludzi oczekujących gier premium których na te gry stać


@Zielony_Ogr: napisal właściciel Ps5, który mentalnie jest na poziomie tego dzieciaka od Nintendo. Jak zawsze w takich sytuacjach, wtóruje mu naczelny fanboj przegryw @MisPluszowyZWadaWymowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MisPluszowyZWadaWymowy: z cyklu wykop bawi, wykop uczy - zapoznaj sie z terminem Hipokryta. Piszesz o kiju w dupie a sam usuwałeś moje posty w których cie wyśmiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomine juz fakt, ze wszystkich klasyfikujesz na tych co maja PS5 i reszte "plebsu". Rownoczesnie nie widzac w swoim zachowania totalnego #!$%@?. Normalna osoba rozumie, ze obie konsole maja swoich nabycow/fanow i oferuja naprawde sporo
@dewx: tak naprawdę wszystko zależy od tego jakie gry Cię interesują. Jeśli chodzi o sprzęt to sprawa drugorzędną. Na plus PS5 pad z zajebistymi trigerami. Na plus Xboxa quick resume i wg mnie wygląd. Ja wybrałem PS5 ze względu na ekskluzywne gry. Gry z xboxa ograsz też na kompie.
@ejenes: ale w czym się niby pomyliłem? Nintendo ma gry skierowane do dzieci? no ma. Czy xbox ma taniego gamepassa z masą gier i większość gier które wydaje ma multi? no też się zgadza, a to idealny target dla młodych żeby sobie po sieci z kumplami grali, a plejak ma gry które nie schodzą poniżej pewnego poziomu dlatego je nazwałem grami premium

Wszystko się zgadza
@dewx: Jak masz żone i nie jesteś przegrywem to tylko Xbox. Na Xbox masz XGPU więc zawsze z żoną i ziomkami masz w co grać po premium coop/multi gry i oczywiście sporo gier AAA od innych w premiere lub troche później. Np Stalker 2. Jak jesteś raczej dzieciakiem/nastolatniem to PS5, bo tam masz gry do oglądania niż grania. Większość to filmowe i nie ma tam zbytnio rozgrywki. Każde dziecko może przejść