Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor:
1. Pasek #!$%@? koledze z nadwaga przez co jest za długi i wisi na tobie.
2. Marynarka z garnituru do jeansów wyglada #!$%@? z definicji a twoja jest jeszcze za duża. Do nieoficjalnej stylowki potrzebujesz sportowej marynarki.

Moja rada, pasek skróć i dorób z jedna / dwie dziurki. Zmień spodnie na chociaż jakieś materiałowe ciemne wtedy będzie git.

Jak masz inna sportowa marynarkę to ja wybierz jeżeli na spodniach ci
@Cierniostwor: wszystko dobrze, pasek niedobry, nie mozesz wygladac w polowie jak z miasta i w polowie jak ze wsi
dodatki musza miec to "cos"
ordery bardzo ladne, przyciagaja wzrok ale skoro jestes wyluzowany to musisz miec bardziej wyluzowane tez dodatki

jesli chcesz wygladac na wyluzowanego to nie mozesz byc w polowie wyluzowany, to musi byc czuc ze jestes cool i masz #!$%@?, byle normik cie zgasi.

tyle ze szedlbym w dodatki
r.....e - @Cierniostwor: wszystko dobrze, pasek niedobry, nie mozesz wygladac w polow...

źródło: comment_1640949515yZHNMXWFtiJa810emlpN45.jpg

Pobierz
@krzych0: Napisałem wyżej, że ma pasek "po otyłym starym", ale chyba nie zrozumiał. Pasek trzeba albo skrócić (porządny pasek ma taką możliwość) albo zmienić.Powiny dwa-trzy oczka wystawać, a nie że się nim cały owija ¯_(ツ)_/¯


@prawilnik: Ten pasek nie ma dziurek, ma płynną regulacje :) Zobacz najnowsze zdjęcie, mocniej go podciągnąłem