Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: to moje zdanie, ale ja kompletnie nie rozumiem wciskania koszuli w spodnie, ok jak jesteś dobrze zbudowany to jeszcze nieźle to wygląda. Pro tip ode mnie wg mnie będziesz 5 razy lepiej wyglądał jak wyjmiesz koszule ze spodni. A i koszula to ta pierwsza. Ja preferuję też paski z klasyczną sprzączką, te nowe do mnie nie przemawiają. Wyjmij koszule i zrób fotę mówię Ci będzie git.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WolfSky: Ale się wszyscy sracie o te chinosy, zwykłe ciemne jeansy to uniwersalne spodnie i nie ma w nich nic złego.

@Cierniostwor: no jak właśnie widać są #!$%@?. Chinosy rządzą.
A z jeansów to już lepiej wziąć joggery albo jakieś slim fit, przynajmniej się nie wygląda jak z początku lat 2000.

Pasek trzeba skrócić. Może da się odkręcić klamrę albo ją odpiąć? Wtedy skręcasz od strony klamry, zakładasz klamrę i
@machalsky: Nigdy nie odpinaj więcej niż 1 guzik w koszuli, wygląda to tandetnie (chyba że zaraz zejdziesz na zawał i jest ci duszno, wtedy poprawiaj swój komfort jak chcesz).
To samo tyczy się rękawów, podwiń je ponad łokcie jak człowiek.
@Cierniostwor śmiać mi sie chce bo cuckoldy dyskutują o ciuchach bla bla bla a prawda jest taka, że nic z tego nie bedzie nawet jakbyście wydali 3 pensje na stylistę. Nie jestescie chadami i ciuchy tego nie zmienia. Raz że brakuje wam sylwetki męskiej, dwa brakuje wam pewności siebie i charakteru. Chad przyjdzie na imprezę w dresach a i tak wszystkie łaski będą jego. Rurkami i ciasnymi marynarkami nie zdobywa sie loszek.