Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś może z samsungiem s20 fe (snapdragon) taki problem, że pojawia się komunikat brak karty sim i znika zasięg na dwie sekundy? Ogólnie ja i różowa mamy dwa takie same telefony i ta sama sieć i nam to wyskakuje. Raz mi wyskoczyło w trakcie rozmowy i rozłączyło mnie i nikt się nie mgol do mnie dodzwonić przez ten czas a wczoraj znikł ten zasięg aż zrestartowałem telefon. Gdyby nie to że obydwa telefony na to cierpią to bym go reklamował od razu ale teraz nie wiem czy może wina operatora czy softu. Ktoś ma tak? #android #samsung
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schreder: W tej sytuacji pozostaje przetestować i poużywać przez kilka dni inny telefon u jednej z osób (prostsze rozwiązanie) albo kartę innego operatora (trudniej, bo numer byłby inny, a "tylko na chwilę" do testów raczej nie warto przenosić obecnego numeru do innej sieci).
@schreder: może jednak to jest problem z kartą SIM?

W sensie te złote styki też mogą się przecierać z czasem, a jak widzę (i zgaduję), to masz bardzo dobrze przećwiczone przerzucanie tej samej karty SIM do różnych urządzeń, gdzie za każdym razem następuje "tarcie" między stykami telefonu/modemu a kartą SIM.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_Tcz: @patrolez: @mp107: @Szynk44: mam wrzucę na testy na drugi slot kartę z orange. Zobaczę czy straci zasięg tylko w jednej czy w dwóch. Karta faktycznie była przekładana z kilkanaście razy, może ma to choć dziwne bo różowej karta mniej więcej tak samo stara i była przekładana z max 3 razy. No nic, testuje. Dzięki
@schreder mam podobnie, raz na jakiś czas tak się dzieje. Jeśli znajdziesz rozwiązanie to daj proszę znać :)
Też myślałem że może coś z simka już trochę ma, tyle że jeszcze nie zebrałem się na wymianę.