Wpis z mikrobloga

Hejka. Jak można zgłosić tych cweli w śmierdzących gruzach co kręcą laczka na mokrym rondzie na 1 biegu. Jest kamera na rondzie a komisariat ma to w dupie. Pismo jakieś na komendę a później do prokuratury że policja ma to w dupie?? Przecież tak się żyć nie da! Mam już dosyć tych zjebów. #gruz #janusze #bmw ##!$%@? wiocha 20k zjebów i komisariat pełen matołów.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fushnikov: daj im spokój. Zaraz któryś wsiądzie po pijaku i zawinie się na drzewie z kolegami. Czysta selekcja. Mnie gruziarze śmieszą ale każdy ma jakieś hobby. Byłem w tamtym roku na sylwku gdzie laska się przyznała ze poleciała na gruza i na to że chłop palił sprzęgło xD U mnie też jeżdżą jak wariaci po nocach.
@ArniHell: gościu... Gdyby to nie było problematyczne to nie byłoby tematu, w lecie od 1 do 2 w nocy jakies wiesniaki sie tłukły az sie nie #!$%@? na tym rondzie. Spać się nie da a ty mówisz"daj im spokój"... Raz wyszedłem do typów powiedzieć na spokojniej że ja mam do pracy wstać za kilka godzin to uciekli... Dla mnie to buractwo