Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#dermatolog #krakow na już
Siema, szukam dermatologa na już, chociaż wiem że to mało możliwe. Na znanylekarz.pl najbliższy termin dopiero po weekendzie, a niestety już męczy mnie wysypka którą dostałem a jestem pierdoła i nie umówiłem się wcześniej.
zastanawiam się czy są jeszcze jakieś inne serwisy oferujące podobną funkcjonalność co znamylekarz.pl, albo jak szukać sobie lekarza w inny sposób?
#lekarz #zdrowie #choroby
  • 5
@casynowex: A podejrzewasz od czego możesz mieć wysypkę? Wydaje się to prostą sprawą do wyleczenia objawowego zatem może wystarczy teleporada. Ja bym wykupiła erecepte w jakimś serwisie z receptą online za 50 zł i tam masz konsultacje telefoniczna z lekarzem, są chyba dostępni tez dermatolodzy. Może dać Ci lek, który na teraz pomoże na wysypkę i da ulgę, a dalsze ewentualne leczenie z dermatologiem. Sama tak zrobiłam jak miałam wylew krwi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ismenka: ciekawy sposób, następnym razem na pewno skorzystam. Chwilowo udało się to załagodzić bo znalazłem resztki starego leku który myślałem że już się skończył i go użyłem. Jeśli chodzi o moją przypadłość to coś z AZS