Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
#polskiedrogi przejechałem całą Polskę 2x, w ostatnich 7 dniach. Mam kamerę i wiecie co, jakoś nie zauważyłem dużo dziwnych zachowań. Poza podjazdem kilka razy pod zderzak czy wyjechaniem na lewy pas wymuszając korzystanie z hamulca, a raczej zdjęcia nogi z gazu nie było tragedii. Ale gdyby tak nie odpuszczać i zamiast hamować, czy odpuścić gaz nagle przyspieszyć, to pewnie i materiał by się nagrał.
Tak więc jeszcze raz napiszę, uważam że większość tych dzienychbakcji prowokują sami kierowcy by mieć co wrzucić do sieci.
#ruchdrogowy #motoryzacja #samochody
  • 12
@manjan: a to prawda ale teraz faktycznie jakoś tak bez nerwów się jechało, sam też na luzie jechałem przez to, nikt się nie wtryniał, wrzuciłeś kierunek to robili miejsce odpuszczając gazu lekko. Dla mnie tak może zostać na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rustyyyy: jak siada na zderzak co ma miejsce często podczas wyprzedzania, bo 160 to za wolno, to dodaje gazu kończę manewr i puszczam debila niech jedzie. Dobrze działa też spryskiwacz. Na szczęście sytuacji nie było dużo i jechało się naprawdę dobrze.
@PMV_Norway: Jadąc po drogach liczę na to, żeby prędzej nie spotkać kamerkowicza niż kogoś kto czasem wymusi.
W pierwszej sytuacji jestem zależny od debila czy menda specjalnie nie przyspieszy (a nieraz spotkałem takich), w drugiej wystarczy puścić pedał gazu i nacisnąć lekko hamulec, bo też nie #!$%@? jak debil i hamowanie to praktycznie natychmiastowe zatrzymanie się w miejscu jak dobrze przycisnę.