Wpis z mikrobloga

  • 2136
Zagłosuje na dowolną partie która :
- przywróci stary kompromis aborcyjny - nie chce być w ciąży jeśli w razie problemów będę musiała rodzic płód z wadami letalnymi
- zlikwiduje 500 plusy i inne rozdawnictwo dla pasożytów, którzy nie pracują - wprowadzi ulgi podatkowe dla pracujących a socjal tylko dla niezdolnych do pracy, opiekunów niepełnosprawnych itp.
- przestanie robić pod górkę przedsiębiorcom - oprze swoją politykę o wsparcie dla nich
- podwyższy progi podatkowe / kwotę wolną od podatku
- rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy
- ogarnie #!$%@? w sądach - sędziowie i prokuratorzy partyjni do zwolnienia
- ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia

I tyle by mi wystarczyło na początek. Liczba partii spełniających kryteria : 0

#bekazpisu #tvpis #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 185
  • Odpowiedz
@monarchista: 1. Gospodarka jest najważniejsza, dlatego kandydatem na prezydenta był Bosak z Ruchu Narodowego, przedstawiając program całościowej reformy państwa. Nie tylko reform gospodarczych. Dla mnie nie bez znaczenia jest fakt, że ten człowiek wypłynął w polityce na byciu wychowankiem Giertycha i organizowaniu kontr dla marszów równości. Nie mieli tam jakiegoś statecznego przedsiębiorcy zamiast nacjola bez majątku i wykształcenia?
2. podpisali się pod wnioskiem do TK i chwalili się byciem za
  • Odpowiedz
@Ravenek:
1. Gdybyscie chociaz w 10% tak rozliczali pis/po/lewice jak lustrujecie konfederacje to kraj byłby mlekiem i miodem płynący XDDDDD kisne z tego rozliczania. Ale idźmy dalej. No wiec prezydent - nie może praktycznie nic. Liczy sie tam rozpoznawalność a w prawyborach to ludzie wybrali Bosaka na kandydata. Wiedzialbys to gdybys to śledził ale tego nie wiesz. Wiec nie konfederacja sobie wystawila Bosaka tylko wyborcy tak chcieli. Oczywicsie, ze w
  • Odpowiedz
@monarchista:

Gdybyscie chociaz w 10% tak rozliczali pis/po/lewice jak lustrujecie konfederacje to kraj byłby mlekiem i miodem płynący XDDDDD

rozumiem, że nick zobowiązuje, ale rozmawiasz tylko ze mną. Pluralis maiestatis jest zbędny. Bo chyba nie zaliczasz mnie do jakiegoś kolektywu wszystkich, co nie popierają konfederacji. O lewicy, PO i PiS również coś wiem.

Liczy sie tam rozpoznawalność a w prawyborach to ludzie wybrali Bosaka
  • Odpowiedz
@Ravenek: masz racje, nie zrozumiemy sie. efekt jest taki, ze gdyby bylo po mojemu to byloby lepiej a gdyby bylo po twojemu to byloby tak jak jest a ty nadal oburzony, ze ty nie powinienes musiec odpuszczac. polityka to negocjacje i docieranie. nie ma nic na tacy idealnego 100%.
  • Odpowiedz
Kompromis był zawarty między społeczeństwem.


@mroznykasztan: Przypomnij mi, ile podpisów za wnioskiem o referendum zostało wtedy zmielonych i ile procent "społeczeństwa" popierało zakaz aborcji? Nie wiesz? To sprawdź.

Tak samo nie stać Nas na utratę zdrowych ciąż, szczególnie gdy demografia leci na łeb na szyję.


@mroznykasztan: Co to jest ta "utrata zdrowych ciąż"? Czy to ma oznaczać, że tobie się wydaje, że zaraz przerywania ciąży zwiększa liczbę urodzeń?
  • Odpowiedz
@monarchista: Właśnie tak jakby negocjuję, wyjaśniam swoje stanowisko i co jest dla mnie trudne do przyjęcia. Nie możesz zaakceptować, że dla mnie sprawy światopoglądowe nie są aż tak mało istotne, żebym mógł zwyczajnie skapitulować w tym temacie i poprzeć polityków konfy z ich stanowiskiem i pomysłami w temacie.
Sam zauważasz, że partia nigdy nie jest zgodna w 100%, dla mnie po prostu kalkulacja tych za i przeciw wygląda inaczej niż
  • Odpowiedz
@MoccaC: osądzi poprzednią partię xd czyżbyś myślał, ze istnieje ktoś kto chciałby przerwać łańcuszek wzajemnej adoracji i międzypartyjnego osłaniania dupki? Chybą tylko ewentualny uzurpator jak ruscy albo chiny na nas najadą.
  • Odpowiedz
ogarnie #!$%@? w TVP - dziennikarze dobrej zmiany do zwolnienia


@MoccaC: To nie jest "ogarnięcie #!$%@? w TVP". Jedynym ogarnięciem #!$%@? w TVP jest po prostu zlikwidowanie (najchętniej: sprywatyzowanie) publicznych mediów. One zawsze będą służyć pompowaniu propagandy na użytek tych, którzy akurat w danym momencie sprawują władzę. A czy to będzie "dobra zmiana" czy "lepsza zmiana" to jest mało istotne tak naprawdę.

Oczywiście aktualnie urzędujące przy korycie pisowskie świnie robią
  • Odpowiedz
tez sie zastanawiam. Ciagle strasza mnie kosciolem i zamordyzmem kościelnym a ja od lat mam kosciol w pupie tak samo jak kosciol mnie ma w pupie.


@MehowM: #!$%@? równe z "a co mnie interesują podwyżki cen paliwa, skoro ja i tak zawsze za stówkę tankuje" xDDD przecież ty masz maksymalnie 15 lat xDDDD

Wbulwiaja mnie natomiast zryte lewackie lby i wykopowe teczowce. To sa ludzie chorzy z nienawisci i ich rzadow to napewno bym nie chcial bo oni wladzy realnie jeszcze zadnej nie maja a juz normalnemu czlowiekowi zatruwaja
  • Odpowiedz
ALE jeśli ceną za dobrą i rozwojowa gospodarkę ma być ta aborcja i lizanie jajek kosciolowi, to mają mój głos bo itak to nic nie zmienia względem dzisiaj a itak będzie lepiej. Nie są idealni ale jak dla mnie są najmniejszym złem.


@Perun_93: Ale wiesz, że konfa już dawno temu przyznała, że nie zmienią nic gospodarczo, bo nie jest to ich celem, a wszystkie ich postulaty to kłamstwa? I że
  • Odpowiedz
Nie ogarniam kompletnie osób, ktorzy mówią ze nie zaglosuja bo im sie nie podoba, ze kosciol to i tamto. #!$%@? co to za logika jest. I rownoczesnie gadają, ze nie ma na kogo glosowac albo glosują na "mniejsze zło" i od 30 lat rzadzą Ci sami. Przez takich jak ty.


@monarchista: O, kolejny idealny przykład, że na konfe głosują tylko pryszczate przygłupy, które boją się wyjść z piwnicy. Bo jeśli
  • Odpowiedz
@MoccaC rozliczy i osądzi każdego PiSiora który przyczynił się do obecnego stanu rzeczy

@MoccaC błąd! Każdego polityka który ma coś za uszami. Żadba równiez, że osoby które zatrudniły do państwowych spółek osoby bez kompetencji na wysokie stanowiska. W ogóle połowę tych spółek rozwiąże.
  • Odpowiedz
  • 0
@MoccaC Jest wiele takich partii, ale po prostu ich nie znasz, bo się nie interesujesz aż tak polityką np. Partia Możemy, albo Libertariańska.
  • Odpowiedz
przywróci stary kompromis aborcyjny


@MoccaC: Wiesz co oznacza słowo kompromis? Dwie strony zgadzają się spotkać w pół drogi, idąc na delikatny i wynegocjowany z ustępstwami układ. Po #!$%@? kompromisu siłą nie da się go przywrócić - z definicji. Możesz przywrócić poprzednie prawo, ale nie kompromis.
  • Odpowiedz