Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób chwalących InPost - macie wy rozum i godność człowieka? Wychwalacie pod niebiosa korporację zaraz będzie pisać jej psalmy, traktujecie jej prezesa jak drugiego Jezusa tylko dlatego, że zamówione waciki zamówione we wtorek są gotowe do odbioru w środę rano? A wiecie, co się za tym kryje? Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz: wyzysk! Zapraszam do zapoznania się z wybranymi opiniami o tej cudownej firmie, a także samodzielnego researchu recenzji napisanych przez byłych, teraźniejszych oraz niedoszłych pracownikach. #inpost #bekazlibka #antykapitalizm #syndykalizm #pracbaza
Gwendeith - Pytanie do osób chwalących InPost - macie wy rozum i godność człowieka? W...

źródło: comment_1640797423lyn4w3bVVBGRJ2b1kjV9Ab.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gwendeith: a weź cokolwiek napisz złego o paczkomatach :D np. że trzeba uregulować zasady ich stawiania bo za chwilę będzie z nimi problem jak z szmatami reklamowymi czy banerami to cie ukamieniuja :D Już widzę za kilka lat w gorących coś w stylu "pierwsze miasto reguluje plage paczkomatow" i podjarane towarzystwo w komentarzach.
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: Nie prawda. Screen, który dodał op pochodzi ze strony gowork. To gówno strona, która jakimś cudem jest pozycjonowana w #!$%@? wysoko, a 90% opinii założę się, że jest zmyślona. Słyszałem, że piszą do niektórych firm proponując im usunięcie nieprzychylnych komentarzy za kase, ale potwierdzić nie mogę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gwendeith moi sąsiedzi z ulicy ojciec I syn jeżdżą dla inpostu już kilka lat i chyba są zadowoleni. auta często odstawione o 14-15, ale przed świętami wiadomo że dłużej
  • Odpowiedz
@Gwendeith: paczkomaty jako produkt sa swietne, co do inpostu to warto sobie przypomniec ich kontrakt na przesylki sadowe, placowki partnerskie, "listonoszy" w komunikacji miejskiej i caly burdel sprzed kilku lat. Odnosniie opisanej sytuacji z kurierami - nie chce ich bronic ale czy tak nie wyglada praca kuriera w kazdej firmie teraz? Nie znam branzy, ale zewszad dochodza glosy ze to robota za bardzo srednia kase z #!$%@? #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gwendeith: gurwa, opinie z gowork? Człowieku przecież to gówno strona z opiniami z dupy, potem GoWork idzie do firmy i mówi że za kasę może im te źle opinie usunąć. Dam Ci radę spróbuj sam tam coś napisać, zrobisz to bez konta, bez weryfikacji w 3 sekundy
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Jest to sto procent prawda xD pomagałem kolezce w inposcie wiele razy i tak to właśnie wyglada, ja miałem trochę lepiej bo miałem 3 paczkomaty i kurierke ale to i tak #!$%@? xD
  • Odpowiedz