Wpis z mikrobloga

@TenNorbert: nie, ale słyszałem o projekcie :)
@vomalio: są platy multi only, nie wiem BFV, apexy jakieś :D
@camos: no albo gram w normalne gry albo mam 3k platyn, wybierz jedno. Poza tym urodziło mi się trzecie dziecko i nie bardzo mam czas wtapiać np 100 godzinw DMCV a grę mam w pudle :) wolę wbić 200 platyn w crapach, jakieś uzależnienie mnie dopadło ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Brozyn: To masz 3000 platyn z czego większość gier to crapy sprawiające nikłą przyjemność. Z jednej strony jestem pod wrażeniem ale z drugiej sztuka dla sztuki, jakby mówić że zjadło się w życiu 3000 różnych potraw a wliczać w to każdy smak chipsów, cukierków itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Kiedyś czytałem o xLukk kiedy jeszcze był top2 na świecie. Grał na kilku konsolach jednocześnie w tą samą grę ale w różne wersje EU,US,JP, itd. Tylko żeby trofea zdobywać. Powalone...
Też lubie trofea zdobywać ale raczej w grach gdzie mam frajdę z gry albo żeby się sprawdzić jak np platyna w MGS2 na PSVita (2% graczy :D)
  • Odpowiedz
@Brozyn: Tam żadnej gry nie ma normalnej? Dziwny z Ciebie typ nabijać platynki byle cieszyć się, że wpadło. Pewnie znajdziesz poklask u innych co też nabijaja na jakiś indykach. Jakby to było nabite na grach co jednak kojarzy się to całkiem inna gadka.
  • Odpowiedz