Wpis z mikrobloga

@Brozyn i co jest fajnego w wbijaniu platyn w "crapach" jak sam to nazwales xD
Totalnie nie rozumiem czegos takiego, wolalbym ten czas poswiecic na jakies normalne gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brozyn: w wiedza to potega jest achiv by odpowiedziec na wszystkie pytania prawidlowo. I ta konkurencja z żetonami. Nie bylo to trudne ? Czy nie grales
  • Odpowiedz
@Brozyn: Jak cię kiedyś "przypadkiem" zbanują to nie popełniaj samobójstwa, pamiętaj o dzieciach a nie czasie jaki przepadł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: To jest po prostu uzależnienie od trofeów, inaczej tego nazwać nie mogę, nie patrzę na grę ważne że pucharki lecą, nie będę kłamać przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shichibukaii: kurła kiedyś to było, mogłem otagować #mirkoligaps3
@camos: no idzie troszkę, ja czekam na promo + np kupuję na turcji żeby było taniej, wersje NA też promo + zdrapki na enebie z kodami tak że dolar mnie kosztuje 3,30 np
@TenNorbert: tak, też tak gram w novelki bo tylko w to się tak da, np gram ps5 + ps4 + psv - masz wybory i klikasz to samo na tych trzech konsolach i leci dalej. Kiedyś xlukk był 2 jak leaderboardy były w miarę fair, teraz w top 10 są raczej teamy gdzie na jednym koncie grają sumiennie 2-3-4 osoby i w przemyślany sposób wbijają i synchronizują trofea (czasem się potkną i wtedy wychodzą kwiatki) i w sumie xlukk pisał że dwa powody dla których przerywa wyścig, jeden że go #!$%@?ą teamy a dwa że ma w sumie dość crapów
@W_k_u: nie mam nic schowanego, jak masz coś schowane to wtedy masz takie H w profilu i pisze Ci ile masz rzeczy schowanych, np tutaj
  • Odpowiedz
@mxhugo: za dużo tego, ale w pamięć zapadły mi pierwsze takie crapy totalne które były prekursorami słabych gier z szybką platą - magus i orc slayer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brozyn: mówisz z przekonaniem że nie łamiąc regulaminu, nic się nie powinno stać, masz rację, nie mają powodów by rezygnować z takiego klienta, ale nie bierzesz pod uwagę błędów systemu lub ludzi, takie konto może zniknąć w minute jeżeli ktoś zechce się pomylić lub zrobić ci na złość, to się zdarza, może nie miałeś jeszcze okazji o tym poczytać, powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@Brozyn: Z tym H w profilu ciekawe bo moj na psnprofiles nie ma a wydaje mj sie, ze kiedys schowalem fife i fortnite. Na zadnej grze nie wbilem zadnego trofeum co prawda i robilem to z poziomu konsoli.

Btw. grasz w latwe crapy to pytanie z innej strony - najtrudniejsza platyna? MK widze ze masz. Tez kiedys wbilem, ale gra cbhba bardziej czasochlonna niz trudna. Duzo pradu poszlo na marne
  • Odpowiedz
@shichibukaii: chyba trackmania najciezsza bo nie jestem dobry w wyścigach, jak widać bardzo mało mam na profilu. Jak ukryłeś 0% to to się nie liczy, 0% się nie chowa tylko usuwa bo można usunąć grę jak ma się 0 trofek wbitych.

Z cięższych co pamiętam: wipeout tak, ciężka ale gra mi się spodobała i wbiłem też na ps4, na pewno gtav 100% jest ciężkie, sports champions też procentowo nisko ale
  • Odpowiedz