Wpis z mikrobloga

@mali8_ ja tam wziąłem wolne, żeby na sam koniec roku odpocząć od tych wszystkich scrum meetingów, ale jak ktoś nie musi przesiadywać na spotkaniach niezależnie od postępu prac (w okresie świątecznym ten postęp jest oczywiście żaden), to jasne, szkoda urlopu.
@mali8_: U mnie w fabryce jest co robić i wszyscy pracują. No ale widać to zależy od pracodawcy. W moich poprzednich byl właśnie tak jak mówisz - luz.

A do tego czy ktoś bierze wolne w tym czasie? No jak ma rodzinę która tez nie pracuje to why not.

Większym game changerem jest praca np 2 maja, albo w ogóle jak sie dogadasz to 1 3 maja i 11 listopada. Wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mali8_: no ja właśnie byłam dwa dni w pracy, jak wychodziłam to tylko mój samochód stał na parkingu XD
Tyle dobrego że się nie odbijam i nikt niczego nie sprawdza
Wczoraj wróciłam godzinę chyba przed końcem pracy, elegancko w domu odpaliłam laptoka i odpisałam na dwa maile, dziś wróciłam pół godziny szybciej
A w pracy łącznie może z 2h pracy XD
Fakt że taki spierdo-klepacz gdzieś na dole, który nie widzi big picture może myśleć że hehe fajnie nic do roboty xd


@Bellissimo: I dlatego właśnie spierdo-klepacz zarabia zaledwie 15k, a nie tak jak wielmożmy architekt 20k, to może mieć #!$%@?. Daliby klepaczowi te 5k więcej, to może też by co popracował w święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale trzeba być durnym, żeby brać wolne między świętami a sylwestrem XD (no chyba że się wyjeżdża)


@mali8_: Ja wziąłem dla świętego spokoju. Jak bym nie wziął to pewnie coś by wpadło albo ktoś zawracałby mi dupę, a tak - wstaję o której chcę, jadę na miasto i mam psychiczny spokój i urlop od tego napięcia o roboty.

Nie chodzi o to żeby się #!$%@?ć tylko żeby się odciąć od całego
@mali8_: Ja musiałem wybrać swoje dni do końca roku, ponieważ przepadają, więc mam czas, żeby szitpostować na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Swoją drogą fascynują mnie firmy które nie ogarniają tasków dla swoich pracowników na przynajmniej tydzień/dwa do przodu. Ewidentnie ktoś na górze musi mieć mocno w piździe to co się dzieje niżej, jakim cudem takie firmy są jeszcze rentowne to w głowę zachodzę. Noo chyba, że