Wpis z mikrobloga

ja bym musiał udawać że pracuję, dla mnie to bardzo męczące.


@wpoldokomina: a co tu męczącego? Potrzebujesz dwa monitory, na jednym masz otwarty czat, na drugim co chcesz. Parę lat już w tym gównie siedzę, przez parę firm się przewinąłem, za wyrobienie 300% normy nie dostaniesz 300% wypłaty. Dostosuj swoje tempo pracy do reszty zespołu i najczęściej w 3-4h się wyrobisz z całą pracą zaplanowaną na dany dzień. ¯\_(ツ)_/¯

Ostatnio głównie
Jestem absolutnie przekonany, że 90% osób wypowiadających sie pod tym wpisem to nawet nie są programiści, 70% nawet nie pracuje w IT, a 50% jeszcze ne jest na rynku pracy.

Takiego festiwalu odrealnionego #!$%@? nie czytałem już dawno. To jest portal mitomanów wymagających leczenia klinicznego.

Nie mówie o OPie jakby co. OP ma racje.
Dostosuj swoje tempo pracy do reszty zespołu i najczęściej w 3-4h się wyrobisz z całą pracą zaplanowaną na dany dzień


@croppz: +1000 o ile nie jesteś najgorszy to będziesz na kogoś czekać albo robić nadprogramowo. Czekanie = wolne, nadprogramowo = po co?
@mali8_: Psy szczekają karawana jedzie dalej. Ja jestem Scrum Masterem, wyciągam 40k na miesiąc i biorę wolne w jednej z firm, dla której świadczę usługi tylko dlatego, że tam płacą i muszę to wykorzystać, bo przepadnie. W innych nie. Chata posprzątana, gierki pograne, laski na Tinderze ogarnięte, jutro jadę nad morze po nowy samochód. Oczywiście masa nieudaczników będzie prychać, wysmiewać i się czepiać, a prawda jest taka, że to na koniec
@mali8_: dokładnie. Najlepszy czas w roku, nikt dupy nie zawraca, siedzisz sam w nagrzanym na 28 stopni biurze i tylko czekasz aż minie.
Pozdrawiam, muszę sobie pranie jeszcze przed fajrantem zrobić i coś zjeść bo szkoda czasu w domu.