Wpis z mikrobloga

#it #programista15k

Ale trzeba być durnym, żeby brać wolne między świętami a sylwestrem XD (no chyba że się wyjeżdża)

- pusto, nikt nie zawraca głowy na teamsach
- bugi niby wpadają, ale nikt nie oczekuje że zostaną naprawione
- ostatni deployment trzy tyg. temu, raczej zerowe ryzyko pożaru

Chata posprzątana, ugotowane, relax, filmy i kasa leci.
  • 90
  • Odpowiedz
@mali8_: zależy. Ja mam taski do zrobienia. Nie ma absolutnie znaczenia czy je zrobię w przerwie świątecznej czy w styczniu. Ale oczywiście wykopek musi wiedzieć lepiej i wyzywać od durniów xD
  • Odpowiedz
nie każdy jest klepaczem od ticketów, niektórzy to architekci, TLowie i inni którzy muszą dowozić projekty


@Bellissimo: Ty no jestem powiedzmy czyms na ksztalt architekta i powiem ci ze u mnie tak do 6 stycznia to pełen czill. Polecam.
  • Odpowiedz
@mali8_: tujtaj masz fajną gierkę, ale od razu mówię, że sporo czasu może zająć jak się wciągnie ;)

https://html5.gamedistribution.com/a7f5393b417346268657f3bd67eac24e/

Od razu bezpośredni link. Jak coś to okienko możesz zmniejszyć, żeby było dopasowane. Też warto na innych przeglądarkach spróbować, bo na niektórych coś niedziała, bugi są teraz. Firefox z ublockiem - działa jak coś.

Mi się udało przejść tą grę ( )
Ćwiczyłem co parę dni i
  • Odpowiedz
@PDCCH: to była moja reakcja na wyzywanie ludzi od durniów, fajnie że niektórzy mają czilerę utopię, ale jednak są ludzie którzy muszą wykonywać swoją pracę niezależnie od pory roku. Nie sądziłem że ta głupota wejdzie w gorące i zaczną się poważniejsze dyskusje na tak indywidualny temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mali8_: Pewnie macie tam #!$%@? stawki, jeżeli nikt nie pilnuje co tam właściwie robicie. Jak płacisz komuś duże pieniądze, to jednak wolisz wiedzieć czy pierdzi w stołek, czy jednak coś tam robi.
  • Odpowiedz