Wpis z mikrobloga

Rok temu na jesień zamawiałem węgiel. Za 3 tony zapłaciłem 1980 zł.
W tym roku kupiłem wcześniej, we wrześniu, równiez trzy tony tego samego gatunku. Zapłaciłem 2400 zł.
Dzisiaj będąc w kotłowni, stwierdziłem, że pod koniec stycznia zabraknie opału, więc pojechałem na skład i zamówiłem kolejne 3 tony, tego samego gatunku jak zwykle. Zapłaciłem 3480 zł.

Dziękuje Pan PiS.

#zalesie #bekazpisu ##!$%@?
  • 89
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rzeznia22: @Frasad: Ale wiecie rozumiecie, że DROŻYZNA TO WINA TUSKA oraz NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ, a także ZŁA UNIA!

Tak tylko się upewniam, bo 30% ludzi tak myśli.

@Mmmkurla: Państwo Zjednoczonej Prawicy to typowy reżim co potrzebuje wroga zarówno słabego jak i silnego.

Taki dla rządu jest Tusk, z jednej strony nic nie może - haha śmieszny bo gra w piłkę, słońce Peru, angielski z Tuskiem,
Co to za różnica czy zima czy lato?

@rzeznia22: top kek

Diametralna!


@Chris_Karczynski: No to czytaj co napisałem.

Nigdy nie miałem sytuacji na składach w swoich okolicach, by zimą tona kosztowała więcej niż te 100 - 200 zł. Ale teraz nie zapłaciłem więcej niż te 600 zł w najgorszym wypadku na 3 tonach, tylko o 1500 zł więcej. Chyba jest różnica. A nie zamawiam nie wiadomo ile na zapas bo
@rzeznia22
@Frasad A co ma PiS do tego? Inflacja jest w całej Europie, a ceny energii rosną między innymi przez unijne podatki. Unia sama sobie winduje opłaty. Jest organizmem, który sam się pożera, myśląc, że jak w Europie nawalimy podatków to taka Azja czy Afryka będzie dbała o środowisko i planetę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: To teraz pomyśl ile będzie kosztował prąd/gaz gdy zakażą palić węglem i drzewem a potem zamkną resztę polskich kopalń i energia będzie już tylko z eksportu. Taa fotowoltaika i atom taa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Uwielbiam te złote rady. No kto by się spodziewał, że ogrzewanie gazem czy prądem, będzie znacznie wygodniejsze i zdrowsze xD


Wiesz, że ludzie nie palą węglem dla rozrywki?

@rzeznia22: To masz następną typowy gościu co chce zjeść ciastko i mieć ciastko.
Sprzedaj część tych 7ha i będziesz miał na lepsze ogrzewanie.
Sam piszesz, że praktycznie na tym nie zarabiasz.
Tylko wtedy musisz zacząć coś robić a nie siedzieć na ziemi po
Sprzedaj część tych 7ha i będziesz miał na lepsze ogrzewanie.

Sam piszesz, że praktycznie na tym nie zarabiasz


@m0rgi: Dzisiaj sprzedam za becen, a potem nigdy nie odkupię.

Ziemia jeść nie woła. To dobre zabezpieczenia na starość, gdy nie będę miał już siły pracować. Poza tym, dzisiaj się nie opłaca, ale może za 10 lat będą z tego niezłe dochody. Mój ojciec pracował tylko na tej ziemi i był w stanie
@ukradlem_ksiezyc: Nie jestem w stanie magazynować tak dużych ilości, to po pierwsze. Dwa, cena w zimie wzrastałą co najwyżej o jakieś 20%, a nie o 90.

@SSDH: Na pewno nie Polscy górnicy, bo Polskiego węgla nigdy nie kupowałem, jest droższy o jakieś 300 zł /tona niż ten co kupiłem dzisiaj.