Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cena saletry amonowej w cennikach na nowy rok wzrosła o 1600zł na tonie czyli mocno ponad 100%


@szprytny33: O cenach nawozów nic mi nie mów, mam 7,5 hektara ziemi, obrabiam sobie to tak w sumie bardziej dla fanu niż zarobku, ale coś mi się wydaje, że w tym roku nawozu nie kupię xD
  • Odpowiedz
U mnie trzy miesiące temu 900zł za tonę poworkowanego węgla Orzech Rydułtowy. Miesiąc temu 1400zł ten sam, teraz 1200zł. Czekam do lutego, ciekawe co będzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rzeznia22: 3480 zł za tonę, to Panie, gdzie tak tanio? U mnie wklp here tobą kosztuje 1400zl, czyli trzy tony kosztują 4200 złotych
  • Odpowiedz
@jalop: współczuje, u mnie miasto kopalniane tona 850 - 1000zł na składzie w zależności od jakości. Jak masz znajomości w dostawie to prosto z kopalni jeszcze taniej tylko trzeba brać większe ilości.
  • Odpowiedz