Wpis z mikrobloga

Hejo, Noob na maksa, 34 na karku. Chciałby sobie w wolnych chwilach nie hardkorowo pograć w zabijanie adów. Były gracz wowa, d2, i d3. Próg wejścia do poe jest strasznie wysoki dla mnie, a zawsze się ślinie gdy oglądam streamy. Mił by było aby jakaś gildia przygarnęła takiego nooba który może zadać kilka pytań na sesje bez zbędnego hejtu. No może troszkę hejtu może być, nawet związanych z moją matką ale ważne aby uzyskać konkretną informacje
#pathofexile #poe
  • 10
@Prim0: Najlepiej pisz na tagu, granie w poe to jak studia zaoczne i żadne pytanie nie jest bezsensowne, gra sama z siebie słabo tłumaczy co i jak
@Prim0: szukasz gotowego poradnika jak grac postacią która chcesz, go tego pooglądaj/czytaj parę poradników o zasadach gry, co zakładać jak grac na poczatku aby szybciej przechodzić akty :)
@Witson: Dziękuje, ale tak robię. Problem jest taki że chciałbym wiedzieć czemu mam robić tak i tak. Niestey na poradnikach dużo się przejechałem. Zwykle one są tworzone dla konkretnych hardkorowców i nawet 0,5% dla nich to jak święty gral. Chce mieć fan, pofarmić coś raz na miesiąc zdobyć i tyle. Aktualnie ruszyłem poe z bulidem https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3186978 jest napisane starter wiec gram. Nie wiem którym poradnikom wierzyć i gdzie naprawdę starter starterów
@Prim0: Nie no, jaki Ci się podoba to nim graj. Ja osobiście nie poleciłbym komuś kto dopiero zaczyna grę akurat tego skilla. Jest to melee build, a sama mechanika lightning strike zmusza do stania w miejscu i atakowania. Nie można wtedy unikać ataków bossów i o ile nie ma się 100 milionów dps i kasuje się ich w ciągu 3 sekund zanim Cię zaatakują to po prostu będzie się ciągle ginąć.
@Prim0: Jeśli chcesz zrozumieć o co chodzi (w sensie dlaczego co i jak działa na danym buildzie) to najlepiej poucz się tego grając prostymi buildami. Te buildy mają zazwyczaj jedną zaletę - zazwyczaj możesz je zrobić sam w większości ze znalezionych rzeczy, ewentualnie to co musisz dokupić jest raczej tanie. Ich wadą zazwyczaj jest to, że ssą w endgameie więc nie pofarmisz sobie bossów czy #!$%@? mapek - co nie