Wpis z mikrobloga

@pranko_csv: ale ja mówię całkiem poważnie, bardzo spoko reboot serii. Fajnie pociągnęli historie z realnego świata gdzie maszyny maja spory między sobą, fajnie pokazali Wachowscy (Wachowskie?) ten nowy Sion (Io?), jedynie brakowało mi starego Smitha. Morfeusz nie mógł się pojawić, bo historia ma miejsce po 60 latach, wiec co do tego nie mam zastrzeżeń. A No i sceny walki troche nudne były czasami. Reszta spoko.
  • Odpowiedz
@pranko_csv: Przecież wiadomo, że pierwszy Matrix to było arcydzieło i choćby nie wiem jak się starali, nie zrobią filmu na tym samym poziomie. Ale to że w porównaniu z oryginałem wypada blado, nie znaczy, że to zły film. Oczywiście jest parę niedociągnięć, ale ja bawiłam się na nim świetnie, było parę spoko koncepcji, aktorstwo, sceny walki, efekty specjalne - praktycznie wszystko się zgadzało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: @majkkali:
Mi też się podoba ta ewolucja tego świata. Na prawdę podoba mi się ta fabuła. Wizualnie, no trochę dali ciała z cgi. Już nie było tego efektu wow co w 1, ale nie wiem czy w ogóle jeszcze jest takie coś możliwe do powtórzenia.

Końcówka trochę miałka i cover RATM jest 2/10. No #!$%@?ło to.

Ogólnie mi się film podobał. I świat matrixa został dobrze rozwinięty.
  • Odpowiedz
Fajnie pociągnęli historie z realnego świata gdzie maszyny maja spory między sobą

@majkkali: problem w tym, że nic takiego się nie wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś powiedział "maszyny ze sobą walczą o zasoby", pokazali pięciosekundową animację strzelających do siebie robotów, i w sumie tyle z tej "pociągniętej historii z realnego świata"

  • Odpowiedz