Wpis z mikrobloga

@scietydrwal: masz nieaktualne info, swainem gram tylko dlatego bo grałem nim jeszcze przed jego reworkiem i sentyment pozostał, natomiast golda wbiłem moim mainem czyli leoną parę miesięcy temu
  • Odpowiedz
@endriu1307: spolecznosc jest spoko. Ja gram codziennie po 4-5 aramkow i nigdy takiego czegos nie spotykam. Kazdy tryharduje, wyzywania i toksycznych zachowan nie ma. Trolle i afki wyginely juz dawno poza jednostkami.
  • Odpowiedz
@Rythlock: jak tak szybko sie triggerujesz w lolu to sie nie dziwie, ze psychy nie masz. Jak podczas zwyklej konwersacji wyzywasz kogos od sciekow od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rythlock: Jak chcesz byc dobrym trollem to usun stare wpisy na mikroblogu, bo za latwo to wylapac po spojrzeniu w nie. Ale jakbys usunal stare wpisy i historie o twoich zbanowanych kontach za 20k zł i jakich rang nie wbijasz to bym pomyslal, ze jestes godnym nastepca Wasacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nammah: Jak dla ciebie wydawanie 300-1k miesięcznie na rp jest nie prawdopodobne to lepiej nie sprawdzaj co to whale bo Ci styki przepali w tym cebulowym mózgu, a przegrałeś już dyskusje przeglądając historie moich wpisów byle wyciagnac argument z d--y XD
  • Odpowiedz