Wpis z mikrobloga

Normalne ceny


@Ogniwo_Paliwowe: No w c--j XDDD Szczególnie, że faceci w większości jak chcą dobrze wyglądać to chodzą co 2 tygodnie, bo jak boki odrastają to od razu twarz jest gorsza. Z reguły cena za Combo w Szczecinie to 100-120 zł i to można przeżyć, ale prawie 2 paki za strzyżenie to lepiej być łysym XDDD
  • Odpowiedz
@murinius: mój fryzjer na przedmieściach Warszawy (50 zł) powiedział, że jak tak dalej pojdzie to będzie musiał się zamknąć bo powrócimy do „mody” z lat 90-tych i każdy będzie się obcinał na własna rękę w domu. Ma świadomość tego, że „branża” dostała coś na głowę i ją p------o.
  • Odpowiedz
  • 11
@murinius chodzę za 20 zeta do gościa który strzyze na lewo po godzinach u siebie w domu. Za dnia pracuje w jakimś ekskluzywnym barver punkcie i mówi że kisnie z frajerów co placa po 120 zeta za to samo xD
  • Odpowiedz
@murinius: @r4do5 na początku 2020 kupiłem maszynkę do strzyżenia, najlepsza inwestycja ever.
chodziłem wcześniej do barbera 2 razy w miesiącu, wydawałem mase kasy na tą usługę, od kiedy mam swoją maszynkę i sam się strzygę regularnie odkładalem te pieniądze które szły na strzyżenie
na swoje konto maklerskie i inwestowałem, teraz po 2 latach kupuje za te pieniądze kawalerkę w Warszawie, nawet mi nie żal tych soyboiów w kraciastych koszulach
  • Odpowiedz
@r4do5: ja p------ę, 5 lat temu w Oliwie (Gdańsk) zostawiałem Grażynie 15 zyka bo mi było głupio dychą rzucać. Rozumiem że inflacja i tenteges, ale nawet jakby 3x podrożeli to cały czas coś nie halo
  • Odpowiedz