Wpis z mikrobloga

Spójrzmy chociażby na Texas czy Florydę...


@Devilus: Brak przykład z dwóch stanów zamieszkałych przez największych amerykańskich niedorozwojów xD Świetny pomysł.

Statystyki umieralności maja fatalne i to pomimo wyjątkowo sprzyjającego klimatu. W nas na jesieni i w zimę byłby pogrom, no ale to trzeba mieć mozg i słuchać epidemiologów, a nie wydymanych szurów po zawodówkach.
  • Odpowiedz
ja nie miałbym jakiegoś problemu ze sprawdzaniem - odpalam apke mObywatel, pokazuje, całość trwa minutę i każdy wraca do swoich dalszych czynności


@Waaldo: Samo w sobie to nie jest groźne, ale to, że łamiemy rodo i konstytucję- bo dane nt. stanu zdrowia to dane wrażliwe i nie masz obowiązku ich udzielać- to niebezpieczny precedens i zemści się w przyszłości. Wydaje mi się, że wszyscy już się przyzwyczaili, żę PIS może łamać
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Ale wiesz o co chodzi ? wiekszośc z nas ma obowiązkowe szczepienia - ale tamte są pewne powstały lata temu, nie powodują masy NOP. Ten covidowy zastrzyk w pół roku został wymyślony i "przebadany" - tak przebadany że co chwile dopisują nowe rzeczy - rok temu na liscie nie było zakrzepów czy zapalenia mięśnia sercowego - a teraz to najpopularniejszy bardzo ciężki NOP.

Według statystyk PL od 1990 roku żadne
  • Odpowiedz
skąd wiesz czy takich jak wy jest więcej czy mniej niż 50%? Bo jeśli mniej to wtedy kto inny za was zdecyduje jaka to ta "normalność".


@R187: bo ludzie woleli wybrać w wyborach takie szambo jak PiS żeby tylko taka opozycja jak ta że zdjęcia nie doszła do władzy.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Nie każdy tam trafia, mój wuj po 3 szczypawce parę dni po dostał zatorowości płucnej. Lekarz wpisał zgon , nikt nie pytał jak dawno szczepienie było. I tyle. Takich przypadków jest znacznie więcej.

A każdy 1 zgon tej szczypawki oznacza że to SYF !
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko:
Widzę, że już mnie zaszufladkowałeś jako "szura" bez mózgu, więc prawdopodobnie nie ma sensu odpowiadać i trochę nie wiem, po co marnuję na to czas... ale niech już będzie, mam dzisiaj dobry dzień ¯\_(ツ)_/¯

Pierwsza sprawa - gdzie widzisz te "fatalne statystyki umieralności"? Bo wg statystyk wziętych stąd, to Texas (biorąc pod uwagę zgony na milion mieszkańców) plasuje się gdzieś w środku stawki. Floryda wypada gorzej (13 miejsce), to
  • Odpowiedz
Najwyższy czas na certyfikat katolika, przedłużany o tydzień na mszy w kościele, ochroniłby ludzi przed piekłem itp.
  • Odpowiedz
Jak tak bardzo opowiada się za tymi wszystkimi obostrzeniami to niech już zostanie w tej postępowej, oświeconej i multifajnej Francji.
  • Odpowiedz