Wpis z mikrobloga

@ksiak: Chce poprawić dźwięk z TV przy jednoczesnym ograniczeniu gratów. Dźwięk obecnie sączy się z klasycznego kina domowego HK avr 355. Salon 40m2. Sofa z której oglądam zlokalizowana jest w połowie salonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zady_i_walety: to będzie miało jakość głośników z TV. Takie belki i sound bary to chwyt marketingowy dla dzbanow, żeby jeszcze była dostosowana cena to nie jest, a za cenę która te zabawki kosztują możesz kupić normalne nagłośnienie. Bo bez niskotonowego głośnika nie będzie przyjemnego odsluchu i nie mówie tutaj o dudnieniu basem który zagłusza wszystko inne.
Jakość dźwięku jest zdecydowanie lepsza, a jeśli ktoś nie chce sobie zawalić przestrzeni głośnikami wolnostojącymi to świetna opcja.


@wuju84: słyszałeś o głośnikach podstawkowych?
Chce poprawić dźwięk z TV przy jednoczesnym ograniczeniu gratów. Dźwięk obecnie sączy się z klasycznego kina domowego HK avr 355. Salon 40m2. Sofa z której oglądam zlokalizowana jest w połowie salonu.


@Zady_i_walety: no to jak masz obecnie kino domowe to miej na uwadze, że jakość będzie niższa.
@ksiak: no super, ale co z nimi mam niby zrobić? mam belkę podwieszoną pod telewizorem, głośniki mam sobie do ściany poprzykręcać czy co? mam wrażenie że ludzie wypowiadający się na ten temat nigdy nie używali dobrej jakości soundbara, a świadczy o tym argumentacja że to brzmi jak głośnik z tv..
głośniki mam sobie do ściany poprzykręcać czy co?


@wuju84: a w czym widzisz problem?

mam wrażenie że ludzie wypowiadający się na ten temat nigdy nie używali dobrej jakości soundbara, a świadczy o tym argumentacja że to brzmi jak głośnik z tv..


@wuju84: a może ludzie słyszeli jak gra kino domowe i dla nich soundbar gra jak głośniki z tv?
a w czym widzisz problem?


@ksiak: w tym że to wygląda jak guano :)

a może ludzie słyszeli jak gra kino domowe i dla nich soundbar gra jak głośniki z tv?


@ksiak: skoro twierdzą że gra jak głośniki z tv to nie powinni się wypowiadać w temacie, oczywiście nie mam na myśli sondbarów za 400 zł z manty
w tym że to wygląda jak guano :)


@wuju84: kwestia gustu.

skoro twierdzą że gra jak głośniki z tv to nie powinni się wypowiadać w temacie, oczywiście nie mam na myśli sondbarów za 400 zł z manty


@wuju84: dlaczego nie? Dodatkowo problem jest z odsłuchem soundbara. Salony HiFi raczej tego nie mają bo tam chodzi o jakość.
dlaczego nie? Dodatkowo problem jest z odsłuchem soundbara. Salony HiFi raczej tego nie mają bo tam chodzi o jakość.


@ksiak: bo to bzdura. W salonach HiFi można usłyszeć topowe modele jedynie, też nie w każdym. Może podasz z własnego doświadczenia, którego soundbara słuchałeś, który brzmiał jak głośniki wbudowane w TV. Ciekawy bardzo jestem. Soundbar to nie rozwiązanie dla audiofili, a dla ludzi, którym nie wystarcza standardowy głośnik w telewizorze.
@wuju84: no właśnie cały problem taki, że głównie słyszałem to gdzieś w sklepie. Modeli nie zapisywałem, przechodziłem zazwyczaj i było słychać albo "bom bom bom" albo "chińskie radyjko".