Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co jakiś czas staram się golić włosy pod pachami, a także krocze bo moim zdaniem długie, krzaczaste włosy w tych miejscach są troche obrzydliwe. Dochodzi też aspekt zapachu i wzmożonej potliwości. Do tej pory goliłem się jednorazowymi maszynkami ale one nie dają sobie rady kiedy włosy są już zapuszczone, dlatego chciałbym kupić jakąś porządną golarkę. Budżet mam dosyć elastyczny, jak będzie warto to mogę dołożyć troche więcej ale ogólnie fajnie jakby nie kosztowała więcej niż 250zł.
Macie jakieś sprawdzone urządzenia?
#elektronika #modameska #niebieskiepaski #wlosy #depilacja #golenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c7706a0ed247000a91e62a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co jakiś czas staram się golić włos...

źródło: comment_16404636934xWU4r43HoCHtLHrRtsLVS.jpg

Pobierz
  • 9
Mick Blue: Od dłuższego czasu przycinam sobie włosy tam gdzie mnie irytują. Golić goliłem raz i nigdy więcej tego nie zrobię. Używam maszynki Phillipsa, która ma jakieś 10 lat już i tydzień temu przez ponad godzinę obcinałem włosy na głowie, pod pachami, na klatce i w okolicy nabiału. Po spłukaniu była pełna pięść mokrych włosów. Człowiek czuje się lżejszy i tak jak napisałeś, nie cuchnie tak przy najmniejszym spoceniu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua