Wpis z mikrobloga

Skąd w ostatnich czasach atencja różowych na wykopie? Moja teoria tłumacząca to zjawisko niżej.

Kobiety na Instagramie mają zbyt dużą konkurencję. Najlepsze dupeczki wypierają te średnie które nie zbierają należytej atencji.

Dlatego kobiety chętnie przerzucają się na wykop, bo tutaj 99.99% wartościowych treści tworzą mężczyźni. Dzięki temu mają większe szanse na atencje, bo jest mniejsza konkurencja.

Nie mówię że to jest coś złego. Takie wrzucanie erotycznych zdjęć ma z pewnością wartość dodana. Przede wszystkim jestem pewny że minimum 5 mirków zmasturbowało się do tego zdjęcia. Dzięki temu rozładowali napięcie seksualnie i potocznie mówiąc spuścili z pieca.

Inna wartością pozytywną jest dowartościowanie takiej zakompleksionej różowej. Jej wartość obniżona jest przez to, że (1) koleżanki są dużo lepsze i ładniejsze oraz (2) na Instagramie musi konkurować z kobietami z całego świata.

Więc podsumowując prostytucja na wykopie nie jest aż taka zła. Mirki poprzez masturbacje zmniejszają napięcie seksualne a zakompleksiona kobieta zwiększa swoją ocenę.

#atencyjnyrozowypasek
Quzin - Skąd w ostatnich czasach atencja różowych na wykopie? Moja teoria tłumacząca ...

źródło: comment_1640436227B1Mt2p37MkCqShaDAxADwh.jpg

Pobierz
  • 152
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xwerner11: widziałem twój wpis w gorących, ogólnie to szkoda mi czasu, żeby tak analizować jakieś wpisy na wypok, ale powiem Ci szczerze, że jak zobaczyłem twój wpisy to pomyślałem "Kolejna agencyjna szm***". I scrollowałem dalej. Takie zdjęcia to nie są na fora publiczne.
Takie wrzucanie erotycznych zdjęć ma z pewnością wartość dodana. Przede wszystkim jestem pewny że minimum 5 mirków zmasturbowało się do tego zdjęcia. Dzięki temu rozładowali napięcie seksualnie i potocznie mówiąc spuścili z pieca.


@Quzin: tylko to nie jest nic pozytywnego. Im więcej masturbacji tym większe potem problemy w związkach.
@Phyrexia omg, jeżeli na wykopie dostałaś taki spam to wolę nie wiedzieć jaki dostają dziewczyny na tinderze. Its over, chyba pora usunąć tam konto bo nie ma szans się przebić.