Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wróciłem z emigracji, trochę ciężko mi się odnaleźć w tym kraju jeśli miałbym pracować u kogoś dlatego chciałbym otworzyć swoją działalność

Na zachodzie zajmowałem się wykończeniówką- głównie malowanie i szpachlowanie. Umiem malować natryskowo i całkiem sprawnie mi to idzie. Mam również niezbędny sprzęt.

Może macie pomysł jak wystartować z reklamą moich usług? Wiadomo- dobre firmy budowlane mają terminy na przyszły rok albo i dwa lata, ale jak zacząć?
Olx? Strona internetowa? Pozycjonowanie? Wiem że ulotki nie robią roboty bo próbował tak mój znajomy. Też minął jakiś czas zanim zdążył łapać zlecenia w
trybie ciągłym tak aby móc ciągle zarabiać. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł albo może coś podpowiedzieć to proszę o komentarz

#budowlanka #praca #malarz #reklama #pozycjonowanie #www #biznes #dzialalnoscgospodarcza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c66bc40ed247000a91dc63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: oprócz powyższych heheszek, zacząłbym rozpowiadać po rodzinie i znajomych że prowadzę taka działalność, z tego co się orientuję (przynajmniej w moim otoczeniu) wszystkie ekipy bierze się z polecenia, czyli znasz kogoś u kogo robili i bierzesz numer - dlatego ulotki itp. nie działają (nie daj się nabrać na jakieś strony www i innych naciągaczy)