Wpis z mikrobloga

Jak mi się nie chce do rodziców jechać, pomyśleć ze będzie tam #!$%@? brat. Jednym z plusów będzie ze rozstał się z 9 letnia partnerka i rodzice pewnie będą go o to cisnąć. Ja mam dla nich w prezencie tekst ze się zwolniłem to stary pewnie zacznie sapać ze hur dur dobra praca a ty się zwalniasz i nic nie robisz. Ja nawet darmowe nadgodziny zostawałem hur dur. Matka pewnie uzna ze to moja wina xd Brat pochwali się jakie kolejne rzeczy wziął na kredyt, ile nie potrzebnych gadżetów nakupował i jak jest bogaty. Jednak postanowiłem w tym roku ze jak się #!$%@? to po prostu odejdę od stołu ubiorę się i wrócę do mieszkanka gdzie mam piwerka. Prawdę mówiąc jedyna rzeczą która mnie tak ciągnie to darmowe żarcie, bo tak mam zamiar się napchać i #!$%@?. Nie mogę powiedzieć ze ich nienawidzę bo to nie prawda, jednak są dla mnie bardzo obcy i zbyt dużo wyrządzili mi przykrości i zniszczyli psychicznie za młodu. Wam moi kumple z tagu #przegryw zycze udanych świat w rodzinnym gronie, i żebyście chociaż w ten dzień mogli go spędzić normalnie.
SamotnyFapino - Jak mi się nie chce do rodziców jechać, pomyśleć ze będzie tam #!$%@?...

źródło: comment_1640356668SKpgofI1ibI7fbQmoj1b3c.jpg

Pobierz
  • 4