Wpis z mikrobloga

@Gustavo_Fring: Szuka jakiejs imprezy. I co w tym dziwnego? Wy to w związkach sie trzymacie na sznurach i w kajdanach, ze nie mozecie juz prowadzić normalnego zycia pod nieobecność drugiej połówki?
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: Szuka jakiejs imprezy. I co w tym dziwnego? Wy to w związkach sie trzymacie na sznurach i w kajdanach, ze nie mozecie juz prowadzić normalnego zycia pod nieobecność drugiej połówki?


@adamczwa
Na tinderze? TINDERZE?

Sam jestem srednio imprezowy i nie mam problemow z tym by moja dziewczyna poszla sie gdzies bawic solo. Z kolezankami, kolegami, z pracy ze studiow. Niech sobie wroci rano,
  • Odpowiedz
@TomekABC123: XD Co ma wyjscie na imprezę do bzykania? Uzywalem tindera do poznawania dziewczyn na jedna noc, poważniejszych związków jak i po prostu do poznania kumpel do pogadania. Czesc kontaktów utrzymuje nawet po ponad roku. Tinder to miejsce do poznawania nowych ludzi, a nie tylko bzykania (o ile ktos juz na wstępie i w opisie jest fair i mowi wprost czego tu szuka)
  • Odpowiedz
@Makak87 wróci w południe? Ziomek, ona chyba powoli Cię urabia :)


@DayMn:
Smutne IMHO życie mają ludzie którzy sobie nie mogą wyskoczyć na całonocny balet/weekend za miasto bez drugiej połówki. Miałbym taki związek to wolałbym być sam.
  • Odpowiedz