Wpis z mikrobloga

Ile opcjonalnie by kosztowała podróż do Turcji
i drobny bo zaledwie z 2 pkt skali Norwood'a na 1 pkt przeszczep włosów? Opłaca się to w ogóle przy zmianie tylko o 1 pkt? Mam na myśli koszty $, jechania na drugi koniecbm euopy, nie czy to ma sens w ogóle.
Gdzieś indziej i bliżej (najlepiej rzecz jasna w Polsce) byłyby porównywalne/nie wiele większe koszta? + ewentualnie też jakie koszta przeszczepu zarostu?
#medycyna #medycynaestetyczna #chirurgiaplastyczna
PS. Durne komentarze będą usuwane więc nie wysilajcie się, bo dla was to to kilka x dłużej napisać, a dla mnie klik i nie ma.
Wszystkich pomocnych i merytorycznych Użytkowników (specjalnie z wielkiej) serdecznie pozdrawiam
grondir - Ile opcjonalnie by kosztowała podróż do Turcji 
 i drobny bo zaledwie z 2 ...

źródło: comment_1640241385gjgp3NVafDr4FLvXaFvpAj.jpg

Pobierz
  • 30
@Pathfinder007 kiedy masz łeb jak hydrant to jest ostatnia rzecz jakiej byś chciał.
Podbijami pytanie. Robiłem mały risercz i w sumie wolałbym w Polsce z takim malutkim norwoodem niż tułać się przez pół świata do arabów. Cena jak cena, ale bardziej o jakości myślę. Jak ktoś wie więcej to byłoby miło.
@Pathfinder007: tak tez zrobiłem kplego, z tym, że jak ten ostatni agent 47 w filmie, czyli zostawiaiam 1mm meszek, i ogólnie mam dużą, męską, okrągłą czaszkę a'la mussolini (2 kumpli niezaleznie mnie do niego porównało) z tym, że ja mam bardziej psycholskie rysy przez grube brwi(nie krzaczaste, są akurat wykątkowo ładnego kształtu, ale grube czarne brwi, mocno '' mimiczne '' czylina'la ice cube (to tez opinia kumpla) kontrastują z lysą czaszką,
@PanGerwant: @PanGerwant: akurat czaszke mam ladnego kształtu, patrz koment mój wyzej, nie wierzysz, to mogę wrzucić zamazane zdj. tylko u mnie w druga strone wygladam jak patus /gangus, chociaz juz lepiej jak ost zejde do 10 % bf to moze, ale mina nadal #!$%@?, przez to, ze zwyczajnie nie lubie za bardzo życia + przez zab. osob. mam ciagle konflikty z ludźmi, tak przynajmniej odpulają, ale z kobietkami jest problem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@grondir: dlatego nie znajdziesz tej której szukasz. Pamiętaj mniej #!$%@? a będzie Ci dane. Też się szpinalem, i zero panien. Nawet sesje zrobiłem by mieć dobre fotki i uznałem #!$%@?. #!$%@?, nawet rozmowy prowadziłem tak jakby mi nie zależało. I panny jak na zawołanie zaczęły się parować i umawiać.
Look łysego gangusa jest lepszy niż zakolaka.
tylko jakie koszta zabiegu? Swoja drogandziwie sie czemu william tefo nie zrobił, odebrało mu to 90 % urody, zwłaszcza, że należy do tych debili, bo nie wiem jaknich inaczej nazwac, ze placek na calybsrodek łba i włosy ponbokach, #!$%@? jeszcze tylko wąsów mu brakuje i moze jechac do pl robic jakonzłotówa :) @Uzytkownik_awaryjny: tak zamierzam,
Ta sama kategoria ludzi, co nie golą mononrwi, a mistrzem w tym jest juz Michał pol, gosc niszczy wszystko :)
Sorki za literowy z komy pisze
@grondir: co do ceny to wątpię czy ktoś Ci coś doradzi. W turcji szaleje większą inflacja niż w Polsce i ceny sprzed pół roku mogą być inne, dlatego musisz sam to ogarnąć. Może przejdź się do jakiegoś lekarza dermatologa prywatnie i pogadaj z tym o nim, bo takiej porady w sumie też potrzebujesz do zabiegu