Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Wczoraj przylecieliśmy do kraju. W samolocie z 200 osób, oczywiście śmieszne obostrzenia i maseczki zakładane w przerwie na jedzenie i picie, bo wiadomo hehe wtedy wirus hehe niegroźny hehe.

Samolot zaparkował sobie pod terminalem na Okęciu jakieś 4m od schowanego rękawa, ale ze względu na oszczędności sasinowe musieliśmy iść so podstawionego autobusu, gdzie już żadne obostrzenia nie obowiązywały, bo wszyscy ściśnięci na kilku metrach.

Wejście do terminala też śmiech na sali, bo wszyscy stłoczeni w przejściu, a przed nami 5 strażników granicznych, którzy "sprawdzali" kody QR na oko, a kto nie miał musiał wypisywać dokumenty do bezprawnej kwarantanny.

U mnie babka spojrzała na kod QR na telefonie i po 0.35s pozwoliła iść dalej. Żonie tak samo xD

Cyrk na kołach to jest mało powiedziane.

#koronawirus #polska #bekazpodludzi #podroze #podrozujzwykopem
  • 13
@Kismeth: Ja jestem na Cyprze to tam jeszcze lepiej, każda galeria, sklep typu Lidl czy nawet McDonald trzeba pokazać kod QR szczepień albo Flight Pass, standardowo trzeciego dnia Rapid Test robiony w punktach i tak dzisiaj stałem ponad godzinę
@Kismeth: Trochę racji nie masz bo w samolocie masz układ powietrza zamknięty a jedynie filtrowany a w autobusie i lotnisku już tak poza tym im więcej osób będzie narzekać to i tam wprowadza większe obostrzenia a wtedy lotnisko nie będziesz opuszczał w 15 minut tylko dwie godziny.

Będzie tak samo jak z kolejkami do sklepów ze trzeba było swoje odstać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: Trochę racji nie masz bo w samolocie masz układ powietrza zamknięty a jedynie filtrowany a w autobusie i lotnisku już tak poza tym im więcej osób będzie narzekać to i tam wprowadza większe obostrzenia a wtedy lotnisko nie będziesz opuszczał w 15 minut tylko dwie godziny.


Będzie tak samo jak z kolejkami do sklepów ze trzeba było swoje odstać

@FeyNiX: ale ja jestem przeciw jakimkolwiek obostrzeniom sanitarnym związanych z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kismeth: Do czasu aż cię trafi, znajomy tez tak uważał aż go #!$%@?ło koronawirusem i zdychał 3 tygodnie.


Co do tej selekcji to z jednej strony masz racje ale z drugiej większość antyszczepow jakich znam to skończeni kretyni i to w każdym innym temacie których skrzywiona logika aż szkodzi. Generalnie to zjeby bez pojęcia dlatego ta selekcja jest OK bo przynajmniej względny spokój.


@FeyNiX: no trafiło i co z tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: Jaką linią leciałeś? Zwykle to nie żadne "sasinowe oszczędności" tylko tanie linie lotnicze nie chcą rękawa by wszystko zrobić szybciej i taniej.

@DerMitteleuropaer: LOT, czyli sasinowa linia zarządzana przez sasina.
@Kismeth: Przy zaszczepieniu 50% nic tak samo obostrzenia które są dziurawe ze raz są a raz nie ma. Gdyby było minimum 80% całej populacji zaszczepione w jak najszybszym czasie i do tego czasu obostrzenia na najwyższym poziomie to być może tamci by nie zdychali.

Znam wiele osób które tak cwaniakwoalo a później był płacz