Wpis z mikrobloga

U mnie cała rodzina zaszczepiona (bliższa i dalsza), 1/3 już nawet trzecią dawką. I mi mówią ''ty weź się lepiej zaszczep, bo zobaczysz że z pracy cię zwolnią jak wejdzie przepis... Albo mój brat ostatnio z takim tekstem '' zobaczysz jak za niedługo, do biedronki nie wejdziesz po zakupy bez szczepienia, no i bardzo dobrze!'' I się cieszy jeszcze zjeb xD To moja rodzina, ale uważam że ta pandemia strasznie im głowy popsuła. Zresztą obawiam się że nie tylko im ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wrócimy do żadnej normalności, jeżeli już większość ludzi jest nienormalna.
Chyba jak każdy, rozważałem czy się zaszczepić czy nie, ale wolałem poczekać i zobaczyć co się będzie działo. No i jak zobaczyłem, że szczepionka nie jest tym co nam obiecywano, że nie jest przepustka do normalności, że to nie jest wcale ostatnia prosta i że wszystko co związane ze szczepionką zmierza do jakiejś formy totalitaryzmu, uznałem że choćby skały po rusku gadały, to ni uja się nie zaszczepię. Tak wiem że jestem szurem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcą i mnie foliowa czapeczka ciśnie. ( ͡º ͜ʖ͡º) #przemyslenia #takaprawda #koronawirus #szczepienia
  • 82
''ty weź się lepiej zaszczep, bo zobaczysz że z pracy cię zwolnią jak wejdzie przepis... Albo mój brat ostatnio z takim tekstem '' zobaczysz jak za niedługo, do biedronki nie wejdziesz po zakupy bez szczepienia, no i bardzo dobrze!''


@zenek-stefan1: no i to pokazuje, że te szczepienia nie są po to by chronić nasze zdrowie, ale by wygenerować w ludziach pewien sposób myślenia, nastawienia by czuli się lepsi/wyżsi od niezaszczepionych mimo,
@zenek-stefan1: Jak czytałem fragment i bracie to widziałem jego wariactwo w oczach :D. Masz rację, do tego co było nie wrócimy. Rok temu jak mówiłem, że tak będzie to mnie wyśmiewali, a teraz próbują sobie tłumaczyć to na różne sposoby, bo się poszczepili więc głupio tak. Teraz mówię o kryzysie i usunięciu gotówki oraz dochodzie podstawowym który całkiem przyspawa ludzi do rządu, oczywiście oczy wielkie bo JAK TO USUNOM PINIONDZE?
Ale sie nie szczepili bo sluchali Sochy a potem zajmują miejsce w szpitalu innym chorym...


@Atx0937: skończ bredzić. szpitale są po to żeby leczyć chorych. ludzie po to płacą całe życie składki żeby te szpitale ich przyjęły. to jest absurdalny tok myślenia który mediom udało się wepchnąć ludziom do głowy. idąc nim to jak zagapisz się w telefon, wejdziesz na pasy i potrąci Cię samochód, to pogotowie powinno powiedzieć "a nieee,