Wpis z mikrobloga

25lvl,od kilku lat #neet zero perspektyw zero planów już się nawet pogodziłem z tym,że nigdy nie będę miał własnego mieszkania,dziewczyny czy dzieci,nic mi nie daje motywacji do życia a raczej wegetacji lecą dni,tygodnie,miesiące,lata a u mnie zmieniają się tylko cyferki w wieku pretensje mam tylko do siebie że przegrałem życie...

#przegryw #nerwica #fobiaspoleczna #feels
  • 17
  • Odpowiedz
@razem: a jaka masz gwarancję, że się nie roztyje za parę lat? XD Moja mama ważyła kiedyś 49kg, a dziś 83. A jak chrapie, to samochodom włączają się alarmy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Boro1996: to jest sprzężenie zwrotne. Im mniej robisz tym mniej się chce. Tak działa ludzki system hormonalny. Także zacznij robić małe rzeczy i zyskasz małą satysfakcję, a z niej małą motywację. I tak ziarno do ziarnka, robiąc co raz więcej i co raz większych rzeczy, w końcu się rozbujasz. Zacznij od najprostszych rzeczy. Jak to mówi Jordan Peterson, posprzątaj swój pokój :)
  • Odpowiedz
Nie użalaj się nad sobą nie szukaj współczucia u innych bo to jeszcze bardziej Cię hamuje.Nie wypalisz się psychicznie zanim zdążysz wypalić się fizycznie,wyjdź ze strefy komfortu zacznij coś trenowac i zacznij zdrowo się odżywiac.Zrozum że będziesz upadać i będziesz wstawać to normalne,ale za każdym razem będziesz lepsza wersja samego siebie.Wyrob sobie siłę woli aż w końcu zrozumiesz że największe problemy to są te które sobie sam stworzyłeś.
  • Odpowiedz