Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich użycia w bankomatach, w formie fizycznego wkładania do czytnika. Zblizeniowo - bez problemu

Te karty są na tyle grube, a równocześnie twarde i śliskie, że (w połączeniu z niską temperaturą i twardymi rolkami w czytniku kart) są obecnie masowo zatrzymywane przez czytniki w bankomatach - po prostu czytnik się na niej ślizga i nie jest w stanie prawidłowo wciągnąć a potem oddać. Nie zawsze, nie każdy - ale często.

Tak, wiem, teoretycznie co was to obchodzi, powinna działać. Ale czasem nie działa - i to wy macie wtedy problem parę dni czekać na wydanie nowej karty, a można było tego uniknąć używając NFC zblizeniowo.
hrumque - Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich ...

źródło: comment_16400227314P8GzyJkVIkoLW6A1H9twO.jpg

Pobierz
  • 57
@KolorowyMisioPluszowy: Fiat tipo czy nie wiem KIA Ceed jako coś luksusowego? Naprawdę nie chcę się z ciebie naśmiewać ale proszę nie dawaj mi powodów.
Zgadzam się z tym że życie ponad stan jest słabym pomysłem ale jeśli ktoś może sobie pozwolić na super luksus jakim jest jeden z najtańszych samochodów na rynku lub plastikowy burger to co w tym złego?
A tak z ciekawości od co według ciebie jest wyznacznikiem takiego
@KolorowyMisioPluszowy: Skoro ktoś pracuje i dostaje pieniądze to najwidoczniej w oczach pracodawcy zasłużył na nie. W polsce jak sie postara to moze sobie kupić ubranie w second handzie natomiast jak taki sam sebek pojedzie na zachód zrobi to samo to nagle sie okazuje ze jest 4-5 razy bogatszy. Co w takiej sytuacji?