Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich użycia w bankomatach, w formie fizycznego wkładania do czytnika. Zblizeniowo - bez problemu

Te karty są na tyle grube, a równocześnie twarde i śliskie, że (w połączeniu z niską temperaturą i twardymi rolkami w czytniku kart) są obecnie masowo zatrzymywane przez czytniki w bankomatach - po prostu czytnik się na niej ślizga i nie jest w stanie prawidłowo wciągnąć a potem oddać. Nie zawsze, nie każdy - ale często.

Tak, wiem, teoretycznie co was to obchodzi, powinna działać. Ale czasem nie działa - i to wy macie wtedy problem parę dni czekać na wydanie nowej karty, a można było tego uniknąć używając NFC zblizeniowo.
hrumque - Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich ...

źródło: comment_16400227314P8GzyJkVIkoLW6A1H9twO.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolorowyMisioPluszowy: nie zrozum mnie źle, nie chce Cię obrazić. Bije od Ciebie straszna frustracją.

Daj #!$%@? ludziom mieć kolor karty jaki chcą. Ja wiem że to może być skrzynka piwa kosztów miesięcznie jak w przypadku "metal". Ale nie każdy musi liczyć hajs na złotówki. Poza tym dla mnie to kolejny zabawny gadżet a nie strefa ucisku psychicznego na kasjerkę.
  • Odpowiedz
@hrumque: skąd masz informacje, że masowo?

Ogółem troche są niewygodne i tak, że takie ciężkie, plastik jednak lepszy :)

@KolorowyMisioPluszowy: co ty sie tak spinasz o to jaką ktoś ma kartę? Ja place zblizeniowo kara / iphonem nawet za butelke wodę jak np. jestem na rowerze i chce mi się pić. Co Ci to przeszkadza?
  • Odpowiedz
skąd masz informacje, że masowo?


@LubieKiedy: z pracy. Nie podam statystyk, ale jak w ciągu tygodnia kilkanaście takich widzę, a kilka z nich muszę wydłubywać z czytnika, bo biedny nie może sobie poradzić (a równocześnie obsługuje setki zwykłych kart bez protestów), to coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
kiedy te karty zostały wprowadzone?


@Rustyyyy: nie mam pojęcia, to pytanie do revoluta. Jakoś pół roku temu mi tym spamowali chyba, ale mało kto się na te karty chyba brał, bo to do planów premium dawali. Ostatnio jakieś promo musiało być (albo więcej ludzi się na płatny-droższy "metal plan" przełączyło z jakiegoś powodu, i wzięło kartę do kompletu) , że z tych co są pozatrzymywane to widzę raczej całkiem świeżo
  • Odpowiedz