Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich użycia w bankomatach, w formie fizycznego wkładania do czytnika. Zblizeniowo - bez problemu

Te karty są na tyle grube, a równocześnie twarde i śliskie, że (w połączeniu z niską temperaturą i twardymi rolkami w czytniku kart) są obecnie masowo zatrzymywane przez czytniki w bankomatach - po prostu czytnik się na niej ślizga i nie jest w stanie prawidłowo wciągnąć a potem oddać. Nie zawsze, nie każdy - ale często.

Tak, wiem, teoretycznie co was to obchodzi, powinna działać. Ale czasem nie działa - i to wy macie wtedy problem parę dni czekać na wydanie nowej karty, a można było tego uniknąć używając NFC zblizeniowo.
hrumque - Mirki z metalowymi kartami #revolut - jeśli możecie, to unikajcie prób ich ...

źródło: comment_16400227314P8GzyJkVIkoLW6A1H9twO.jpg

Pobierz
  • 57
@KolorowyMisioPluszowy: No ja konto Revolut wykorzystuje w podróżach. Inna waluta to nie problem płacę zbliżeniowo kartą i monitoruję wydatki w aplikacji. Np zapłaciłem tyle EUR lub SEK czy nawet Hrywny Ukraińskie. Jest to wygodniejsze niż chodzenie po kantorach gdzie kurs i tak jest mniej korzystny.
@KolorowyMisioPluszowy: a jak nie ma innej? Miałem wersje premium tego konta i dostałem metalową. Dla tego dziwiłem sie ze na zwykłych wersjach konta ktoś dostał i tak metalową. Zresztą co za różnica? Gdyby nie ten wpis to bym sie nie dowiedział o tym problemie chodź i tak dziwne bo w Skandynawii nie napotkałem tego problemu