Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: a czemu nie na całorocznych? też mogą być. w sumie to nawet nowe chińczyki w zasadzie ich większość jest zła w każdych warunkach, więc teoretycznie może być ktoś i z nowymi oponami, na allegro w sumie wyświetlają się jakieś firmy krzaki w cenie bardzo niskiej i dużo osób kupuje.
poza tym na zdjęciu widać lód więc też trzeba trochę myślenia co się robi a nie gaz/hamulec do oporu, bo co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: tak, Ci co blokowali bo stanęli w poprzek nie mieli opon. Jedna nawet poprosiła o telefon bo po męża chciała dzwonić. A ja na całorocznych maxxxisa bez problemu jechałem i hamowałem

A to że jeżdżą jak debile to inna sprawa xD z górki na hamulcu i zdziwko, że nagle stoi bokiem xD albo powoli pod ostrą górkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: a jak sobie wyobrazasz ruszanie na lodzie z pełnym gazem? Właśnie ruszasz bez gazu i przesz do przodu, bez problemów z obracaniem kół i czymkolwiek.
@ScaRRyMaN jestem bardzo ciekawy. Najważniejsze to gazu nie używać jak debil. Będziesz się toczył i dojedziesz gdzie chcesz. Każde wdepniecie w opór gazu zwiększa szanse na stratę przyczepności. Szczególnie w dieslu wjedziesz gdzie chcesz bez gazu. Chyba że masz śmieszny silnik do masy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrMate: powodzenia w dojechaniu gdziekolwiek do przodu jak się zatrzymasz na górce bo się przed nią nie rozpedziles. Pisząc rozpedziles mam na mysli nie 120 tylko 30-50km/h a nie tocząc się na jedynce