Wpis z mikrobloga

@Sahkez: "Jak to gdzie k---a? Na polu, białe zimno odśnieżam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"- Nie k---a, Jaskier towaru jeszcze nie dowiózł" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie oglądałam serialu, o co chodzi z Ciri i Żabką?


@Karl_Tofel: ma tzw. "resting bitch face" i przez głupią decyzję żeby nie rozjaśnić brwi wygląda jak farbowana Karyna. Wiem że minęły dwa lata i przez ten czas dziewczę mogło się zmienić ale z żoną zastanawialiśmy się czy nie zmienili przypadkiem aktorki. Aż IMDb sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@wajdzik: Ona jest naturalnie blądynką czy już od początku była farbowana ?

Wcześniej miała rozjaśnione brwi czy teraz sobie je pomalowała na ciemno ?

Obstawiałem że historia będzie jak w książkach dlatego wzięli młodą i młodo wyglądającą aktorkę by to powoli rozwijać z lekkim przymknięciem oka na lata treningu i dorastania dziewczyny pod ramieniem Geralta... ehh

W Grze o Tron tamta farbowana przez 8 sezonów ciągle wygląda młodzieńczo a Ciri
  • Odpowiedz
Ona jest naturalnie blądynką czy już od początku była farbowana ?


@STEFAN_n00b: farba

Wcześniej miała rozjaśnione brwi czy teraz sobie je pomalowała na ciemno
  • Odpowiedz
chyba się te instagramerki kopiuj wklej na łeb już Ci rzuciły


@ColdMary6100 Powiedz mi kochana czy ja gdziekolwiek napisałem, że ona jest paskudna? Nie. Jedynie porównałem jej obecny wygląd do wyglądu z pierwszego sezonu. Według mnie wtedy była ładniejsza (np. przez te względy, które opisałem).

Otóż gdyby "instagramerki kopiuj wklej na łeb mi się rzuciły" to bardziej mi by się podobała obecna Freya Allan. Bo naturalna, delikatna uroda to coś co
  • Odpowiedz
@ColdMary6100 A ja nie stwierdziłem, że ty tak napisałaś ;)

Jednak twój komentarz był ofensywny. Bo ja jedynie pisałem, że kiedyś wyglądała ładniej, bardziej naturalnie, a ty to odebrałaś, że "Instagramerki kopiuj wklej rzucili mi się na łeb".

Ja się nie rzucam. Piszę to spokojnie i z uśmiechem na ustach. Bo wiem, że po prostu źle zrozumiałaś mój komentarz :)
  • Odpowiedz