Wpis z mikrobloga

@PonuryBatyskaf: nie wiem, ja tam pokochałem bohaterów i narrację w opowiadaniach, uniwersum jakoś specjalnie nigdy mnie nie wciągnęło a sama saga momentami jest bardzo ciężką lekturą, choć oczywiście momentami błyszczy pełnym blaskiem. Dlatego mam nadzieję, że drugim sezonem będę się po prostu cieszył oglądając.
@PonuryBatyskaf: Nie dałem rady z tą jego recenzją. 30 minut i najpierw bredzi o tym, że mu się jezyk książki nie podoba, potem o tym jak to poznał Sapkowskiego ale najpierw o tym jak do tego doszło, że z nim wywiad robił mimo że książek nigdy nie czytał ale akurat był tam gdzie on. Potem o tym że gdzieś przeczytał, że streaming wyprze kina. I kina zamkną coś tam że pani
@PonuryBatyskaf: Obejrzałem tą recenzje i masakra na powiedzmy niby 25 min tej właściwej recenzji bo potem ma tą swoją cześć "premium" to może z 4 min góra to jest jakakolwiek ocena serialu. Odnosi się tylko tak naprawdę do gry aktorskiej, pięknych ujęć, ładnego brytyjskiego akcentu aktorów. No i jeszcze, że ten sezon opowiada o tym, że Geralt broni Ciri. To chyba wszystko, nie wiem dokładnie bo oglądałem to na podwójnym przyspieszeniu
6/10 to dla pana Raczka wysoka ocena.


@PonuryBatyskaf: No więc właśnie widzisz - powiedział co musiał (tak często opowiada o filmach z Netflixa, że nie zdziwiłbym się gdyby miał z nimi jakieś układy reklamowe), że w sumie ujdzie choć gorszy od pierwszego sezonu i dał ocenę jaką zazwyczaj daje filmom nienadającym się do oglądania.

Dyplomacja.