Wpis z mikrobloga

@Exenex jakoś pod koniec gry odkryłem że mogę kupić monowire i okazało się że to zwykła broń której używanie polega na spamowaniu jednego przycisku xD na dodatek była dosyć op i musiałem sam rezygnować z korzystania bo gra była za łatwa
  • Odpowiedz
@Exenex: Chyba o to chodziło w hackowaniu, żeby można było przez ściany atakować? :D Inaczej to byłoby bezużyteczne, jak kogoś widzisz to możesz go zastrzelić - a hacki działały też z kamer i częściowo przez ściany.

W ogóle o co chodzi z tym monowire? Bo wszystko poza tym z opisu jest zaimplementowane, ale nie rozumiem jak miałby działać ten sznurek - jak lasso?
  • Odpowiedz
jeśli choć jedną osobę uda mi się zniechęcić do zakupu tego crapa,


@Exenex: to że cyberpunk nie spełnił oczekiwań to nie znaczy, że to crap. Ja kupiłem jakiś czas temu i podeszłem z małymi oczekiwaniami i okazało się, że to i tak jedna z najlepszych gier jakie wyszły w ciągu ostatnich kilku lat.
  • Odpowiedz
@Exenex: Jaki ty jesteś smutny. Ja się na przykład zajebiscie bawiłem przy CP także może zniechęcisz kogoś kto również by się dobrze bawił. Gra nie jest crapem tylko część ludzi oczekiwała od tej gry nie wiadomo czego. Jest to jednak jedna z najbardziej z immersyjnych gier w jakie gralem.

Więc jeżeli to czytasz (nie mówię teraz do opa) i nie grałeś w CP to polecam zagrać i nie przejmować się opiniami
  • Odpowiedz
Gra nie jest crapem tylko część ludzi oczekiwała od tej gry nie wiadomo czego


@Piterowsky: pewnie tego co zapowiedzieli twórcy, tak zgaduję ( ͡° ͜ʖ ͡°) smutni to są fanboje, którzy lubią jak im się pluje w mordę i udają, że to deszcz
  • Odpowiedz
W ogóle o co chodzi z tym monowire?


@Vetinari: Hackowanie za jej pomocą było pokazane na jakimś trailerze i wyglądało zdecydowanie lepiej, niż jest to obecnie w grze. Zapowiadało się, że będzie stanowić wyzwanie i da fajne pole do progresu
  • Odpowiedz
jeśli choć jedną osobę uda mi się zniechęcić do zakupu tego crapa, to będę traktować to jak sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Exenex:

Najlepsze jest to, że czytam te Twoje top 15... i tak myślę... kurde to naprawdę fajne by było. A wieczorami grywam i w sumie przez cały ten czas przechodzę grę trzeci raz, cały czas coś w niej odkrywając. Niemniej jednak, stałem się graczem niedzielnym
  • Odpowiedz