Wpis z mikrobloga

@Exenex: monowire to jedno, ale system klas to już jest spłycenie tematu w skali kosmicznej. To tak jakby w diablo usuneli wszystkie grywalne klasy poza barbarzyńcą. Niby też ma skille, które używają many, ale to nie czyni go czarodziejem. To samo z hackowaniem przez solo. Już bym dostał potężnego bólu dupy, ale sobie przypomniałem, że to jest RPGIE musisz sobie wyobrazić, że grasz netrunnerem.

Swoją drogą, teraz sobie myślę, że ta
@bolczan: nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) cała mechanika jest strasznie spłycona i nudna, a netrunner to jedna z nudniejszych ,,klas", o ile w ogóle można to tak nazwać. Przeciwników hackuje się zdalnie, przez co na wyższych poziomach ma się cały budynek na jednego hacka. Zero wyzwania i satysfakcji
@bolczan: możesz hackować w walce i tylko mięso armatnie, ale robisz to patrząc na nich xD Poza tym możesz hackować automaty z kawą i w ten sposób zarabiać krocie (xDDDD), albo elementy otoczenia (drzwi, lampy, itp) - ale to jest hmm, jakby dodatek do właściwego gameplayu, no #!$%@? to jest po całości. Trzeba być niezłym masochistą, żeby chcieć tak ukończyć grę. A żeby ją tak ukończyć na prawdę to już trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fan_comy: jeśli choć jedną osobę uda mi się zniechęcić do zakupu tego crapa, to będę traktować to jak sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Exenex: mi się na razie tego nawet piracic nie chce, czekam aż będzie grywalne.
i zastanawiam się. Co zostało w zawartości


@kacper1302: Bugi i pseudopoważna fabuła, która może się podobać, ale mnie nie porwała. Strzela się fajnie, ale jak ktoś chce looter shootera, to kupuje borderlands, a nie podobno grę RPG, jaką cyber miał być
@Exenex Przed premierą byłem najbardziej ciekaw jak to hackowanie wyjdzie w walce, podłączanie się do terminali itp. a wyszla typowa magia gdzie jedyne co to trzeba widzieć przeciwnika by rzucić czar
@Exenex: ehhh #!$%@? ta gra ma chyba tylko świetną fabułę i muzykę (,) Reszta jest albo płaska, albo po prostu średnia, albo zbugowana, albo źle zoptymalizowana, albo okrojona z fajnej zawartości :<