Wpis z mikrobloga

  • 694
@suluf a może by po prostu dbać o szczegóły w wysokobudżetowej produkcji? Przecież nawet na amatorskich planach sie tak nie robi.To tak jakby ktoś miał problem ze słynnym samolotem z filmu Troja a ty byś zapytał "To co może mieli odwołać wszystkie loty tego dnia albo cofnąć się w czasie o 3000 lat?".
  • Odpowiedz
@Jookav: jakby to czytał z iPada to by było to porównywalne z samolotem w troji. Stara książka to stara książka, tym bardziej napisana w języku który mało kto rozumie
  • Odpowiedz
  • 216
@suluf a jednak ktoś to zauważył i pozostaje niesmak. Nie jest to jakiś ogromny problem ale takie podejście jest po prostu nieprofesjonalne i powinno unikać się takich wpadek.
  • Odpowiedz
@QoTheGreat: We Wladcy Pierscieni tez mogli zamiast pierscienia z runami elfickimi uzyc pierscienia z napisem: Pawel i Monika 10.11.2012? No bo skad mieli by wziac prawdziwy pierscien wladzy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@suluf: śmieszy mnie że istnieje korelacja między tym, że im większe ktoś robi fikołki w obronie serialu, tym bardziej na lewo ma poglądy xD I za nic w świecie nie rozumiem czemu tak jest
  • Odpowiedz
śmieszy mnie że istnieje korelacja między tym, że im większe ktoś robi fikołki w obronie serialu, tym bardziej na lewo ma poglądy xD


@taraqui: mnie śmieszy, że ludzie z poglądami na prawo robią niesamowite fikołki by tylko nie dostrzec jak bardzo lewacka była książka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taraqui: To już czepianie się czarnych elfów ma więcej sensu niż to że użyli bibli zamiast "autentycznych" książek ze świata wiedźmina
  • Odpowiedz
@suluf: Widzisz, tym się róźnią dobre produkcje od słabych. Takimi szczegółami. Dla porównania, w najnowszym spider-manie maniacy serii zwracali uwagę na sposoby poruszania się i strzelania siecią z nadgarstka, jak się między sobą różnią i jak fajnie, że twórcy zwrócili na to uwagę i zaadaptowali. Szczegóły. Drobiazgi. To ma znaczenie.
  • Odpowiedz
@MrGalosh:
Wy macie jakies #!$%@? pojecie prawicowosci/lewicowosci. To, ze ksiazka traktuje o tolerancji, roznych kulturach, czy ze sa mocne postaci kobiece etc. nie jest w zaden sposob ani prawicowe ani lewicowe.
  • Odpowiedz
We Wladcy Pierscieni tez mogli zamiast pierscienia z runami elfickimi uzyc pierscienia z napisem: Pawel i Monika 10.11.2012? No bo skad mieli by wziac prawdziwy pierscien wladzy?


@Quimeen: Bawią mnie takie porównania xD
Jasne, to nie jest idealna produkcja, rozumiem nawet głosy osób, które twierdzą, że nie jest dobra.
Ale te, które mówią o DOKŁADNOŚCI i WIERNOŚCI ORYGINAŁOWI to jest beka ostateczna
  • Odpowiedz