Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem, poznałem na #tinder laskę 2 lata starszą ode mnie ja 26lv ona 28lv i ogólnie jest między nami zajebiście, dogadujemy się, seks jest petarda i mega mi się podoba. Ale pare dni temu opowiedziała mi historie z przeszłości i jakoś tak nie wiem co mam o tym myśleć. A mianowicie ona kilka lat temu popadła w długi (nie będę opisywał całej historii), pożyczyła pieniądze jakiemuś tam znajomemu, on jej obiecał że normalnie spiszą umowę notarialną i on jej będzie spłacał w ratach miesięcznie bo miał podobno swoją firmę i miał problemy z płynnością finanasową, pożyczyła mu ponad 25tys. z czego na połowę tej kwoty musiała wziąć chwilówkę, którą rzekomo spłaciła w tamtym roku #!$%@?ąc na dwie prace, oczywiście żadnego notariusza się nie doczekała bo była tak naiwna ,że dała kasę przed podpisaniem aktu. Potem gość zerwał kontakt z nią i się nie odzywa do dziś, ale chyba ma jej PESEL i wciąż próbuje brać na nią różne kredyty, ona zgłosiła wszystko na polizei, zmieniła dowód i sprawa jest w toku, ostatnie pół roku miała spokój ale gość pojawił się jakieś 3 miechy temu próbując wyłudzić kolejny kredyt na jej dane. I teraz obawiam się, że ona może w jakiś sposób chcieć wziąć na mnie kredyt (bo nie mam pewności czy ona to spłaciła, jakoś mi to trochę śmierdzi) i/lub obawiam się że ten typ będzie ją w jakiś sposób ścigał za podanie tego na psiarnie a ja nie chciałbym się w to mieszać bo jednak mam też swoje problemy, których mi wystarczy. Czy jest sens się w to pakować czy lepiej ominąć z daleka? Ona wygląda na mega zakochaną, ja w sumie też zacząłem się dobrze wkręcać, ale po tym co usłyszałem to już nie wiem co mam z tym robić. Co byście zrobili na moim miejscu?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bf653dddfc93000ae094d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: sądząc po sobie, jeżeli laska od wejścia ci zapowiedziała, że będą z nią takie i takie kłopoty, to możesz ją wspierać i to tylko wzmocni waszą relację i będzie ci wdzięczna, tylko za nic nie enabluj toksycznych zachowań, bo ma na 100% po tym wszystkim w opór bagaż. Jak coś kręci i rzeczy wychodzą przy okazji, albo coś się jej wymyka to nie warto bo nie będziesz w stanie jej
knur:

Ona wygląda na mega zakochaną


Dobrze, że nie mają żadnej możliwości żeby udawać zakochane.

będzie spłacał w ratach miesięcznie bo miał podobno swoją firmę i miał problemy z płynnością finanasową, pożyczyła mu ponad 25tys. z czego na połowę tej kwoty musiała wziąć chwilówkę, którą rzekomo spłaciła w tamtym roku #!$%@?ąc na dwie prace

podobno zapoznała ją z nim matka jej byłego, że on niby miał pomóc jej byłemu wyjść z
OP: @arsze_nick: Podobno trafił do tego aresztu w dzień rozstania z nią, za atak na policjanta podczas interwencji
@Domiman: No wiem, ale twierdzi że kiedyś była naiwna i głupia a ta sytuacja otworzyła jej oczy, ciekawe...
@worlder: Nie poznałem jej znajomych, spotkaliśmy się dopiero 5 razy więc ciężko o to
@Kinkostfur: @siemawpadajdomejkuchni: No właśnie też mi się wydaje że jakby mnie miała wywalić na hajs to