Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!


Jestem zmuszony publicznie ogłosić, że bywający na tagu #perfumy @CheapiesLover , jako uczestnik #perfumywciemno , z nieznanych mi powodów od ponad miesiąca (10.11) przetrzymuje zestaw przygotowanych przeze mnie sampli, nie odpisując na żadne przypominające wiadomości, pomimo regularnego pojawiania się na tutejszym forum – tym samym okazując brak szacunku dla innych Mirków, z pewnością chcących wziąć udział w zabawie.

Nie pomagały grzeczne prośby, cierpliwość się skończyła, wobec czego mam nadzieję, że wstyd spowodowany tym wpisem będzie nauczką na przyszłość i że nie można mieć bezkarnie #!$%@?.
  • 17
@goleiro: Nie ma tak, że jak wysyłał lub kupował dekanty przez olx itp to ktoś może mieć imię, nazwisko, adres i telefon tego gostka? Znaleźć go irl i niech oddaje zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goleiro: bardzo przepraszam, bylem zupelnie przekonany, ze juz odeslalem te dekanty i sprawa zalatwiona, a one caly czas leza w szufladzie :(
Twoje wiadomosci mi umknely, bo mialem juz kilka nieodczytanych i jakos nie zwrocilem uwagi, ze cos doszlo
Slabo wyszlo z mojej strony, wiem, jedyne co moge teraz zrobic, zeby zabawa odzyskala troche rozpedu to przygotowac jeden dodatkowy zestaw dekantow ze swoich flaszek
Wstawie zaraz post do losowania kolejnej osoby,
jedyne co moge teraz zrobic, zeby zabawa odzyskala troche rozpedu to przygotowac jeden dodatkowy zestaw dekantow ze swoich flaszek


@CheapiesLover: Przede wszystkim to oceń zapachy z zestawu który masz, wyślij mi recenzje i przekaż go następnej osobie.