Wpis z mikrobloga

Jprdl. Jeździ sobie koleś takim "rowerem" który jest w sumie bardziej enduro i rozjeżdża szlaki w Parkach Krajobrazowych. Rozumie fun z jazdy takim sprzętem, ale nazywanie tego rowerem to chyba przesada? Tam pedały chyba służą tylko do podpierania nóg. Do tego jeszcze wrzuca swoje przejazdy na Stravę i nie oznacza tego jako e-bike. ¯\_(ツ)_/¯

#rower
dybligliniaczek - Jprdl. Jeździ sobie koleś takim "rowerem" który jest w sumie bardzi...

źródło: comment_1639933874k9bbIHxnP0FoLjE9allVXD.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dybligliniaczek: polecam p----------ć do straży leśnej w okolicy w której się porusza. Na pierwszy rzut oka widać, że silnik przekracza normy dopuszczone do tego aby nazywać to rowerem elektrycznym.
  • Odpowiedz
powinien oznaczać jako motorower


@kanarex: No ozaczyłem go, bo mi KOMa zabrał :) leci ze średnią 45 km/h z tętnem 110 ... (bo dane z tętna są) no akurat. Zrobiłem szybki research i trafiłem na FB że to fan ebike'ów. Tylko to w sumie motorower elektryczny jest, przecież temu bliżej do motocykla niż roweru.
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: przecież to już pewnie podpada mocą pod motorower. Widać z resztą nawet jakąś tabliczkę, więc pewnie dopuszczone jako motorower albo nawet motocykl elektryczny, ale nie zarejestrowane i bez ubezpieczenia.
  • Odpowiedz
@geuze:

W chwili obecnej wszystkie nowo wyprodukowane pojazdy są oznaczone numerem VIN, jako jedyne tego typu pojazdy w Polsce , co czyni je obecnie najbezpieczniejszymi konstrukcjami na rynku. Informujemy również że wszystkie nasze pojazdy mogą już Państwo pozytywnie ubezpieczyć OC Komunikacyjnym, ponieważ wszystkie pojazdy BearEbike, otrzymały status pojazdów mechanicznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dybligliniaczek: fajna zabawka, ale wrzucanie tego na strave to prosta droga do kija w szprychach xd sam jezdze na (normalnym xd) ebajku ale nigdzie tego nie wrzucam i tez mnie w-----a jak inni tak oszukuja, a nawet nie jestem tru rowerzysta
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: to jest korona dolnych lag i sie tak zlewa z ta gumka od sagu. Dolna polka jest rzeczywiscie nisko, ale rura sterowa jest dluga po prostu i pewnie geometria ramy marna i musial sie ratowac podkladkami
  • Odpowiedz
@t__r: dolne mogą być golenie, które mają podkowę, a nie koronę. Spójrz na zdjęcie i zobacz ze sterówka nie jest przycięta tylko n------e podkładek. Przy mostku z mocowaniem bezpośrednim dajesz maksymalnie jedna podkładkę aby nie zaliczyć darmowej lobotomii. A ten nasrał 5 podkładek, nad koronę i chyba 4 pod. I zobacz ze druga korona siedzi na środku lag co zabiera mu z 10cm skoku.
  • Odpowiedz