Wpis z mikrobloga

@mateos11: @gimnazjumqqq: @Rabusek: Smutne jest wiecie ci? Że w tym kraju dla ludzi, którzy oglądają w ogóle telewizję, alternatywą dla TVPiS jest tylko TVN, bo Polsat już dawno poszedł za rączkę z Kaczyńskim. To jest cholernie smutny scenariusz, jaki wyreżyserowano dla naszego kraju - totalne podzielenie społeczeństwa i polaryzacja poglądów. Problem nie w koncesji, problem w tym, co się z nami wszystkimi stało...
  • Odpowiedz
@Zielony34: normalni ludzie znajdują programy dla siebie w różnych telewizjach, ale też w innych kanałach medialnych. Piszesz jakieś emocjonalne wysrywy pchając swoją propagandę o TVPiS, podczas gdy telewizja polska nie ogranicza się do wiadomości o 19.
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq:

Szczepiłem się 3 razy, ale serio o wolności mówi stacja, która chce wprowadzać segragację - ograniczenie praw człowieka?


W konfederacji jesteś? Dla ciebie wolność to tylko szczepionki? Prawa człowieka, wolność wypowiedzi czy wolne media to nie wolność?
  • Odpowiedz
Piszesz jakieś emocjonalne wysrywy pchając swoją propagandę o TVPiS, podczas gdy telewizja polska nie ogranicza się do wiadomości o 19.


@Bordomir: Będąc na gówno kwarantannie kiedyś, próbowałem to oglądać i wybacz, ale w sedesie mam to samo, jak nie spuszczę wody. Na szczęście spłuczka, to taki sam przycisk, jak OFF na pilocie.

ten kraj zawsze byl pidzielony wiec nie #!$%@?. Od kiedy w tym kraju zrobiono grubą kreskę przez postkomuchów.
  • Odpowiedz
@Zielony34: po 89 zostawilismy tych samych komuchow w sądach i innych instytucjach. Zero deubelizacji i lustracji za co ten kraj bedzie placil wysoką cene jeszcze wiele lat. W 2008 byla szansa na POPiS i wspolprace ale wybrali wojnę i kłótnie, a wiec mamy wojnę. Niestety nawet w takiej sytuacji jak kryzys na granicy czy sprzeciw segregacji covidowej nie umieją sie dogadać. Co pis powie A to PO musi powiedziec B.
  • Odpowiedz
Ja uważam, że systematyczna polaryzacja społeczeństwa zaczęła się po 89, czyli jak komuchy zaczęły własnie udawać "kapitalistów".


@Zielony34: 30 lat a wciąż tyle ludzi nie rozumie nadal jak to działa i żyje sobie w ułudzie, że co parę lat ich krzyżyk na kartce ma na cokolwiek wpływ... no i tak sobie żyjemy od tych 30 lat w tym syfie.
  • Odpowiedz
Co pis powie A to PO musi powiedziec B.


@mateos11: A w kuluarach rączka, rączkę myje. To jest ten sam obóz, a nazwy partii są tylko po to, aby Polacy myśleli, że mają wybór...

i żyje sobie w ułudzie, że co parę lat ich krzyżyk na kartce ma na cokolwiek wpływ... no i tak sobie żyjemy od tych 30 lat w tym syfie.


@artur7177: Ja już od dawna
  • Odpowiedz
@mateos11: Tag #wolamyzbanowanych służy do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" może napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :)
Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6
(metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie
https://www.wykop.pl/wpis/58381575/ogloszenie-w-sprawie-nieprawidlowosci-na-tagu-wola/
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: Nie No fajnie, niech zostanie tvpis żebyśmy wiedzieli jak dobrze się żyje w Polsce i jak Niemcy nam zazdroszczą. Po co dowiadywać się o walach morawieckiego, czy szumowskiego, czy sasina, czy obajtka.
  • Odpowiedz