Wpis z mikrobloga

niech ich zamkna, propagandy szczepionkowej juz nie da sie sluchac ;)


@kotecci: No normalnie jakby cię codziennie na godzinę przywiązywali do fotela i kazali TVN oglądać, jak nie zgadzasz się z tym co mówią to możesz ich skrytykować, pisać o tym na wykopie czy facebooku i koniec końców nie oglądać. To nie jest telewizja publiczna na którą płacisz haracz w postaci abonamentu i do której rząd z twoich podatków dorzuca
  • Odpowiedz
Szczepiłem się 3 razy, ale serio o wolności mówi stacja, która chce wprowadzać segragację - ograniczenie praw człowieka?


@gimnazjumqqq: Ok to zapytam, która partia z tych co mówią o wolności jest narawde cąłkowicie wolnosicowa? Tylko nie trac mojego czasu na pisanie Konfederacja.
  • Odpowiedz
@sfermentowany: Nie ma to dla mnie znaczenie bo kazda partia bedzie krecic swoje lody i taki byl glos demokracji. Wiekszosc wybrala wiec pewnie chca aby tak bylo. A propaganda szczepionkowa to level znacznie wyzszy bo nie chodzi o kase a o calkowita kontrole spoleczenstwa na calym swiecie ...
  • Odpowiedz
@sfermentowany: Odpowiedzialem: nie ma to dla mnie znaczenia. Media publiczne od zawsze byly uzywane jako tuba propagandowac w wiekszym lub mniejszym stopniu. Patrzac na to ile procent rynku maja media zagraniczne w PL to jestesmy dobra kolonia i to niewielu oburza ;)
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq idiotyzm z strony tvnu ale prawdziwa wolność to ta gdzie nawet idiotom pozwala się funkcjonować. Niech wolny rynek sam zdecyduje jeśli TVN taki gówniany jest to szybko straci widzów.
  • Odpowiedz