Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czemu taki fajny chłopak jak ja nie ma jeszcze nikogo.. nie umiejętność gadania? nieśmiałość? nie. Nie mam gdzie ich poznać. Wpadłem na 2 opcje. Pierwsza to jechać do mniejszej miejscowości i szukać szarych myszek. Wiejskie chłopy też tam muszą być w związkach więc jak ja tam pojadę to będę kilka poziomów wyżej od nich xD druga to poznawanie w kościele. Sam nie chodzę ale co jest lepszego co gromadzi tych samych ludzi o tej samej porze? Za klubami nie przepadam, na żadne zajęcia nie chodzę. Myślę, że spoko opcja ale ciężko z zagadaniem i musiałbym albo przed albo po.

#podrywajzwykopem #zwiazki #redpill #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bf1b49ddfc93000ae08e52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@Makak87: Duże miasta psują dziewczyny ostro. A demografia krajowa u nas taka że dla wszystkich normalnych dziewczyn, niecelujących w książęta galaktyki, nie starczy Także z pustego nie nalejesz. jeśli nie szuka się równolegle za granicą to całkiem prawdopodobne że nie znajdzie się w ogóle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem do jakiego regionu polski byś musiał jechać żeby nie radząc sobie w mieście być kilka poziomów wyżej od "wiejskiego chłopaka" bo raczej jest na odwrót wiejski chłopak co na wsi nie ma powodzenia znajduje je w mieście. Jest tak za sprawą demografii chad wiejski ma powodzenie a chad lite przepada i dopiero w mieście ma jakies szanse. Wogle kobiety nie lecą na miastowych to nie XIXw dziś by
  • Odpowiedz