Wpis z mikrobloga

Dlaczego z wiekszym potepieniem prawaków spotyka się ta Szatan za swoją emocjonalna wypowiedz, a nie Korwin, który na przestrzeni lat świadomie występował w rosyjskich mediach kilkukrotnie przypisując Polakom udział w zbrodni na Majdanie?

Przecież JKM w znacznie wiekszym stopniu uderzył w Polskę niż zacytowanie Szatan w białoruskiej tv.
Co warte podkreślenia Korwin te zarzuty wypuścił w czasie trwania rosyjskiej aneksji Krymu ( na foto jest inny wywiad rok później) czym wsparł Rosję w wojnie informacyjnej przeciwko Polsce. Potem jeszcze jkm odwiedził okupowany Krym w wycieczce dla ''wiadomych'' pożytecznych z Europy - Rosjanie robia takie dla polityków Le Pen czy AfD. Kilka dni wcześniej identyczny zarzut wzgledem PL padł ze strony Putina.
Z czego wynika ta pobłażliwość wielu konserwatystów wobec dużo mocniej uderzajacej w Polskę działaności jkm?

#bialorus #4konserwy
#korwin #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_16399094299oMMDyrb36FwuauMdnqIdf.jpg
  • 43
Dlaczego z wiekszym potepieniem prawaków spotyka się ta Szatan za swoją emocjonalna wypowiedz, a nie Korwin


@szurszur: Jest wiele powodów:
- Jest kobietą a tym w naszym społeczeństwie nie wolno się wypowiadać na "poważne" tematy.
- Nie zgadzamy się z nią.
- Nie lubimy jej
- sprawa nas emocjonuje, wywołuje w nas duże emocje, bardzo negatywne.

Już pomijam fakt że ona naprawdę jest głupiutka i bardziej należy robić jej placement w
@wellwellwell: Cała konfederacja zmieniłą reprytke po failu z poparciem Łukaszenki i unikaja mowienia niepopularnych rzeczy. Przestali tęz krytykowac sankcje na Rosje, a takie sugestie bywały. Mówieniu takich rzeczy nie sprzyja nasilenie ko---nflitku z tymi krajami.
@szurszur: tak się kończy czytanie samych nagłówków... Korwin tylko powtórzył co powiedział szef ministerstwa spraw zagranicznych Estonii Urmas Paet. Nigdy oficjalnie nie zostało wyjaśnione kto strzelał. jest jeszcze jedna ciekawostka: takie same pociski znaleziono w ciałach policjantów jak i demonstrantów, więc prawda może bardzo odbiegać od tego co podają media
@kapitan_al: Nie osłabiaj mnie człowieku. Ja ogladałem wywiady Korwina w rosyjskich mediach. Obrazek wrzuciłem jako ilustracje.

Korwin tylko powtórzył co powiedział szef ministerstwa spraw zagranicznych Estonii Urmas Paet. Nigdy oficjalnie nie zostało wyjaśnione kto strzelał


@kapitan_al: Nieprawda. Korwin stwierdził jednoznacznie, że mordercy byli szkoleni w Polsce. Mówił nawet, że wie kto to robił, ale ujawni dopiero po wyborach.
W rosyjskich mediach po paru latach posunał sie już do mówienia, że
@kapitan_al: ja też chetnie ogladnałbym, ale niby jak mam zobaczyc wypowiedz sprzed ilus lat w zagranicznej tv. Poszukaj w moich wpisach sprzed lat wrzucałem to. Mnie sie nie chce przekopywac przez nie.
Masz jednak dziesiatki artykułów w polskich mediach z tego typu wypowiedziami przecież on je wypuszczał na przestrzeni kilku lat. Mówił to też w telewizjach pl.
@Volki: Tu masz wywiad dla wp. Jednoznacznie wskazuje, że to Polska ( a wiec nie ktoś prywatnie) szkoliła terrorystów na polecenie USA. Wywiad ten latał po rosyjskich mediach tu link na stornie RT klik

https://opinie.wp.pl/korwin-mikke-snajperzy-z-majdanu-byli-szkoleni-w-polsce-6016711871431297a

Przecież te pieniądze od czasu rozpadu Związku Radzieckiego w 1991 r. USA wydały na demokratyzację Ukrainy. Nie były wydawane na organizowanie Majdanu. Pan jest zwolennikiem tezy, że to była operacja CIA?

- Tak - to
@Volki: Potwierdził przecięz odpowiadajac na pytanie.

Po co Polska miałaby szkolić, jak pan mówi, "terrorystów"?


- Powtarzam: dlatego że robimy łaskę Waszyngtonowi.