Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #pytaniedoeksperta #wtc #ciekawostki #zamach
Nie zastanawia was dlaczego w mediach nie funkcjonują żadne zdjęcia czy nagrania z wnętrza World Trade Center z 11 września w momencie lub tuż po zamachu!
Przecież musieli być w tych budynkach jacyś dziennikarze, reporterzy, fotografowie, jacyś wideo-amatorzy czy zwykli turyści z aparatami (na tarasie widokowym) albo jakiś np. monitoring ochrony! Z zewnątrz jest tysiące nagrań i zdjęć a ze środka ani jednego! ||( _)

Chyba że to ja jestem głupi i czegoś nie wiem, jak wiecie to mi powiedzcie bo jakieś dziwne mi sie to wydaje!
()
DziecizChoroszczy - #przemyslenia #pytaniedoeksperta #wtc #ciekawostki #zamach 
Nie z...

źródło: comment_1639901001qDVbLoORnULA8IPpeNXBM5.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • 3
Masz dokumenty na milionie usług streamingowych na ten temat, media stworzyły od 2001 mnóstwo dokumentów, ba! Nawet Netflix z okazji dwudziestolecia tej tragedii wypuszcza dokument, gdzie cały bodajże 30 minutowy wstęp pokazuje co tam się działo
Jak strażacy lecieli schodami na wyższe piętra, nieraz nawet widać ich twarze, po czym pokazane są informacje, że nie żyją. Są też zdjęcia pokazujące ludzi, którzy podchodzą do windy i zostają poparzeni spływającym paliwem z samolotów.
  • Odpowiedz
@bachus: O Japończykach zapomniałeś? Oni nie zawsze mieli w rękach co najnowsze. Cyfrówki Sony oferujące oszałamiające (jak na tamte czasy) parametry obrazu wyszły w 1995, patrz oba posty wyżej.
  • Odpowiedz
: a ja się pytam dlaczego w Pentagonie było widać tylko jakąś dziurę i żadnych kawałków samolotu typu skrzydła, ogon?


@bitcoholic: Są, ale cokolwiek nie wrzucę to dowiem się, że to manipulacje, dlatego nie wrzucę.
  • Odpowiedz
Na zewnątrz było wielu ludzi z kamerami i aparatami, to czemu miało nie być ich w środku!


@Dzieci_z_Choroszczy: bo ci w środku to byli W PRACY! Już to widzę jak każdy z zatrudnionych tam korposzczurów jechał do pracy z małą podręczną kamerą a następnie jak #!$%@?ł mu samolot w biurowiec to chodził sobie i "kamerował" zamiast #!$%@?ć...
  • Odpowiedz